Jakie książki polecacie?

Plac zabaw ;-)
kloniks

7 lip 2015, o 21:06

Lepszej książki niż Gra o Tron nie widziałam. Ale jeśli znacie taką, polećcie
waskorr

12 lip 2015, o 12:01

Dom przy Alei Rothschildów ktoś czytał
nirmag

22 lip 2015, o 11:57

„Tego lata stałam się piękna”. Pierwsza miłość, sercowe rozterki. Jedna dziewczyna – dwóch zakochanych w niej braci. Co więcej o niej napisać....trzeba po prostu ją przeczytać:)
barylkaa

24 lip 2015, o 10:10

„Pan Mercedes”.Przeciętny kryminał powiedzmy, że detektywistyczny, choć wątek przestępcy jest bardziej rozbudowany. Całość napisana nieźle, ale mało oryginalna i nie całkiem przekonująca. Solidny średniak ale nic więcej.
zawoodnik

26 lip 2015, o 10:30

Panstwo Tamickie- Powieść obyczajowa w dwudziestu opowiadaniach, z których każde stanowi oddzielną całość. Opowiadania łączy para bohaterów – młode małżeństwo, wchodzące w dorosłe życie na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Zaczyna się od „ślubu z rozsądku”, czyli dla mieszkania. Takie czasy były, że osobie samotnej przysługiwała zaledwie kawalerka, a małżeństwu „aż” M3. Sporo humoru w codzienności, czasem zaskakujący finał, trochę wzruszeń i smutku, trochę grozy, odrobina magii... Polecamy!
quovadis

27 lip 2015, o 16:48

Nie czytałam lepszej książki jak „Central Park”. Tak w skrócie: 8 rano. Alice i Gabriel budzą się na ławce w Central Parku skuci ze sobą kajdankami. Nie znają się i nie pamiętają, żeby się kiedykolwiek spotkali. Poprzedniej nocy Alice bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, a Gabriel grał na pianinie w dublińskim klubie. Niemożliwe?
daisy

28 sie 2015, o 10:30

Mogę polecić rewelacyjną książkę, którą dostałam w prezencie i nie byłam do niej przekonana, gdy usłyszałam, że jest to połączenie thrillera psychologicznego i horroru. Ale kiedy skusiłam się i zaczęłam czytać to tak czytałam, czytałam aż skończyła. " Czarna samica kruka" Dariusza Pawłowskiego to świetna książka, bardzo wciąga i pozwala postawić się we wszystkich wydarzeniach, które są w niej opisane, klimat stworzony przez autora jest niesamowity. Praca policji, portret psychologiczny, seryjni mordercy, studium dojrzewania to tego teraz szukam w książkach.
ODPOWIEDZ