Gadka szmatka

Plac zabaw ;-)
Awatar użytkownika
SlaveNoise

9 sty 2011, o 13:30

Widziałem już to wcześniej i z tego co pamiętam był jeszcze jeden bardzo podobny i dość ciekawy projekt.
Oczywiście jestem jak najbardziej za,aby taka sygnalizacja świetlna pojawiła się w miastach,super pomysł.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz,mniej więcej w jakim czasie opadałby elektroniczny piasek ? ;>
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
Lazarus
Kontakt:

9 sty 2011, o 16:18

Dobra opcja ;] Ciekawe, czy to gdzieś funkcjonuje. Tu w Polsce zapewne by trza było trochę poczekać na zmiany służące wszystkim ;] Dobre pomysły zawsze napotykają przeszkody na swojej drodze.
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
kamillo007

9 sty 2011, o 21:25

na takie cos nie ma szans :)

po pierwsze jest to bardziej kosztowne niz obecne sygnalizatory, juz bardziej oplacalne jest dac licznik obok tak jak tu

po drugie, i chyba bardziej istotne, taki sygnalizator bylby problemem dla osob nie rozrozniajacych kolorow(daltonistów)
Imprezy muzyczne tego typu to czarne mszeDJ,jako kapłan,stoi na podwyższeniuPojawiają się symbole ogniaZa pomocą skomplikowanego połączenia bitów i laserów,nieświadomi,będący często pod wpływem narkotyków ludzie wprawiani są w transDJe pogardzają tłumem
Awatar użytkownika
Lazarus
Kontakt:

9 sty 2011, o 22:36

kamillo007 pisze:na takie cos nie ma szans :)
po drugie, i chyba bardziej istotne, taki sygnalizator bylby problemem dla osob nie rozrozniajacych kolorow(daltonistów)
;P Taki sygnalizator byłby takim samym problemem dla daltonistów jak i dzisiejsze. Pomysł z licznikiem również trafny. jednak podobnie nie wszędzie funkcjonuje.
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
kamillo007

9 sty 2011, o 23:25

we Wroclawiu mozna spotkac.

obecnie daltonisci wiedza ze siwtlo czerwone jest na gorze a zielone na dole, czy to w sygnalozatorze dla samochodow czy dla pieszych.
Imprezy muzyczne tego typu to czarne mszeDJ,jako kapłan,stoi na podwyższeniuPojawiają się symbole ogniaZa pomocą skomplikowanego połączenia bitów i laserów,nieświadomi,będący często pod wpływem narkotyków ludzie wprawiani są w transDJe pogardzają tłumem
Awatar użytkownika
norbertzabobrze

11 sty 2011, o 01:37

Jakiś czas temu był pomysł, aby przy normalnych sygnalizatorach pojawił się licznik zmiany świateł, ale niestety "umarł on śmiercią naturalną" /w kraju jest co prawda kilka takich, ale mało prawdopodobne, aby się przyjęły powszechnie/. Polska niestety nie jest otwarta na wszystkie nowinki... i nie zawsze to jest kwestia funduszy, w pewnych sprawach wolimy być tradycjonalistami, niestety. :|
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Desper
Kontakt:

11 sty 2011, o 22:47

Kalwi & Remi feat. Mr X - "Girls"

Widać, że dolar leci w dół.
Awatar użytkownika
SlaveNoise

11 sty 2011, o 22:55

Lubię video z przesłaniem,jednak są dupy i to mi się podoba ; p Natomiast,jeśli chodzi o utwór i skoku w bok Mr X to po prostu przemilczę.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Gizmus

21 sty 2011, o 23:32

Wiecie Mozę czy jest jakaś możliwość zagrania gościnnie lub jakoś Z Góry Wielkie ThX
ODPOWIEDZ