Nowy Trance Secik do oceny.

Sety, podcasty.
Regulamin forum
Regulamin działu
Publikując swoje dzieła, tak produkcje, demo, pełne, jak i sety dj - administracja prosi o publikowanie odsłuchów z profili na soundcloud. Jest to wygodniejsze dla odsłuchiwania dla użytkowników.

[sc]LINK_DO_PRODUKCJI_NA_SOUNDCLOUD[/sc]

Dziękujemy!
Awatar użytkownika
KumiVip
Kontakt:

19 lut 2013, o 15:04

Witam :D Oto moje najnowsze dzieło. Przesłuchaj i oceń ;) Liczy się każda opinia (konstruktywna krytyka także)
Z góry dziękuję za zainteresowanie. :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

DJ Kumi - Episode 2 [2013]
Track list

1. Jaroslav Light - Refresh
2. Emma Hewitt - Rewind (mikkas remix)
3. Armin Van Buuren - Waiting For The Night (Beat Service Remix)
4. Shaun Gregory - Liquid Neon
5. Ana Criado & Omnia - No One Home (Original Mix)
6. Vincent Voort - Voortisimo
7. Suncatcher - losing daylight 2012 (almar 2012 remix)
8. Sunlounger & Zara Taylor - Try To Be Love (Roger Shah Naughty Love Mix)
9. Giuseppe Ottaviani feat. Amba Shepherd - Lost For Words (Snatt & Vix Remix)
10. Ben Gold - Fall With Me (feat. The Glass Child)

total time: 55:13

DJ Kumi 2013
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, o 08:45 przez KumiVip, łącznie zmieniany 1 raz.
Matylda58

19 lut 2013, o 23:40

Kumi...wielkie dzieki za secika.....właśnie odsłuchuje ...może jak skończę to się wypowiem...w tej chwili jestem pod wielkim wrażeniem:)...muszę dać więcej mocy :)....świetne...brak słow..mogłabym tak słuchać bez końca...te bity wchodzące ...wokal kobiecy...azciarki mam....to jest balsam dla moicj uszu i duszy....Kumi...Jesteś Wielki....chciałaby mieć płytke z tym secikiem ..ale to moje marzenie:)...na prawdę jest przepiękny set...spokojny,stonowany...chociaż początek dynamiczny i megabitowy :)ale widocznie tak miało być.
Jak mogłabym go zapisac w swoim kompie?...z przyjemnościa bym go często słuchała i to na full...bo trancu najlepiej się słucha na full albo przez słuchawki.
Jeszcze raz serdecznie dziękuje i proszę częściej o dawkę dobrego trancu w Twoim wykonaniu....:-)
Pozdrawiam cieplutko...Wiola:-)
Awatar użytkownika
Michajlo
Kontakt:

20 lut 2013, o 22:56

Witam,

mix jak najbardziej na plus piąteczkę ;D fajnie się słucha i dobrze zmiksowane kawałki tzn jest tu jakaś nieprzypadkowa konfiguracja, każdy kawałek jest dobrze zsynchronizowany z poprzedzającym a dziś wielu wielkich DJ ma z tym często problem i set brzmi jak brzmi (średnio na jeża) więc myślę że czekam na kolejny od Ciebie i liczę na taki ciut dłuższy (jak płyta CD albo taki eventowy czas 90 minut ;D)
najlepsze jest to również że dzięki twojemu setowi odkryłem kolejną perłę do mojej kolekcji...Suncatcher - Losing Daylight (Almar Remix)
Pozdrawiam d-_-b
Non stop in the mix d-_-b
AdrianSadowski
Kontakt:

25 lut 2013, o 00:01

No nieźle to idzie. Przyjazne dla ucha. Przesłuchałem pierwsze 20 minut, a resztę metodą na skoczka, bo nie mam czasu za wiele. Cały mix poprawnie stonowany, dobrze zmasterowane, choć niewiele trzeba, aby dobrze zmasterować zmasterowane już utwory. Co do treści to ciekawe utwory, głębiej nie będę się wypowiadał i nie mogę, bo nie znam niczego z tracklisty, a nie mam czasu ich pojedyńczo przesłuchiwać i oceniać, ile Twojej pracy jest w tym secie. Ale słychać dobrą robotę. Dobrze się "zazębiają" utwory, odpowiednio dobrałeś kolejność utworów, które stopniowo zmieniają nastrój w całym secie. Można by spokojnie to puszczać w radiu. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, wciąga. Napewno to kiedyś przesłucham w całości. Znawcy tracków niech się wypowiedzą i ocenią. Pozdro! :D
Awatar użytkownika
KumiVip
Kontakt:

7 mar 2013, o 08:29

Dzięki za oceny i komentarze. Liczę, że jeszcze ktoś się skusi na przesłuchanie seta i napisanie swojej opinii na jego temat. :):):)
ODPOWIEDZ