Dj Camillo - Progressive House Session Vol. 1

Sety, podcasty.
Regulamin forum
Regulamin działu
Publikując swoje dzieła, tak produkcje, demo, pełne, jak i sety dj - administracja prosi o publikowanie odsłuchów z profili na soundcloud. Jest to wygodniejsze dla odsłuchiwania dla użytkowników.

[sc]LINK_DO_PRODUKCJI_NA_SOUNDCLOUD[/sc]

Dziękujemy!
DigitalSound

29 mar 2012, o 22:07

Siemaneczko wszystkim :D
Mam dla was seta z dużą ilością energii :D
Zapraszam do słuchani, komentowania i pobierania :)
Miłego odsłuchu :)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator

30 mar 2012, o 17:45

Kolego mam dla Ciebie tylko jedną uwagę na starcie: Ta muzyka nie ma nic wspólnego z Progressive House. Proszę staranniej przyglądaj/przysłuchuj się gatunkom bo w tym wypadku ktoś Cię strasznie w błąd wprowadził. To nawet obok Progressive House nie stało. Po za tym wsio ok. :)
T.
DigitalSound

30 mar 2012, o 22:09

aha ;]
to zapewne discopolo jest :D
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator

30 mar 2012, o 22:21

Nie unoś się tak dumą, zwróciłem delikatnie uwagę na nazewnictwo, a pod kątem progressive jestem dosyć dociekliwy ;]
Progami zajmuję się od 10 lat, nie wmawia się ludziom że białe jest czarne... :) Ja Ci mówię że białe jest białe.
Jest to elektronika, jakieś tam housiki, ale nie progi. :)
Także taka odpowiedź była poniekąd śmieszna, bo przecież mógłbyś przyjąć poradę i poświęcić trochę uwagi i poznać ten gatunek jak na prawdę brzmi :)
Z chęcią pomogę, na prawdę.

Sprawdź produkcje CHAB z okresu 2000-2006, Moshic 2002-2009, czy też Satoshie Tomie, Sultan, John Digweed z tamtych lat także... to są przykłady.

Troszkę słabej jakości odsłuchy:

Jeżeli mogę Ci polecić jakieś wytwórnie, to z pewnością YOSHITOSHI, CONTRAST, BEDROCK która jest legendą...
T.
DigitalSound

31 mar 2012, o 08:42

Wszystkie utworki nie są z progressive-house to wiem :)
Ale jak patrzyłem po tytułach na beatporcie to pisało progressive-house, przy niektórych utworach electro-house :)
Zgodzić się mogę z tobą że cały set od początku do końca to progressive :)
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator

31 mar 2012, o 10:16

Albo ja nie czaje co Ty napisałeś, albo Ty chyba nie przeczytales tego co napisalem... Ten set (Twój) to nie progressive house.

Nie sugeruj się gatunkami na beatport bo często są mylnie wpisane, przykładem może być 1 miejsce w kategorii PROGRESSIVE HOUSE dla Deadmau5 który z tym gatunkiem niewiele ma wspólnego. Podobnie na Beatporcie Armin van Buuren w techno możesz znaleźć który także z techno nie wiele ma wspólnego. Większość tych utworów to właśnie electro house.

Odsłuchaj utwory które wkleiłem, są bliżej progów niż którykolwiek z Twojego seta... Utwory gatunkami musisz rozpoznawać sam po tym jak brzmią i z czego się składają, a nie po tym co przy nich ktoś napisał. Równie dobrze mogę podpiąć Tiesto po Hard Techno, zagrasz jego utwór wsecie i napiszesz że to hard techno? :)

Patrz:
1 miejsce w top 10 beatport w kategorii Progressive House - http://www.beatport.com/track/greyhound ... ix/3349704 - obok progressive house nigdy nie stał... to jest Electro House, tak jak i całe te top 10 które nie powinno być nigdy do tej kategorii dodane.

Za to: http://www.beatport.com/track/the-triba ... ix/1763781 - to już jest Progressive.

Sprawdź np Casa Flava, DJ Chab, Chris Micali, D Ramirez & Mark Knight - Colombian Soul, Dark Soul Project, Nikola Gala. Muzyka progressive house ma na prawdę bardzo mało wspólnego z komercyjnym house i electro.. :) Chcesz to mogę Ci tu wkleić setki utworów z tego gatunku.

Wytwórnie które wkleiłem w poprzednim poście są najważniejsze od wielu lat na scenie Progressive... wystarczy sprawdzić to co wydają :)
T.
DigitalSound

31 mar 2012, o 17:41

teraz to wgl tak mi namieszałeś w głowie :) bo jedni mówią inaczej a drudzy jeszcze inaczej no i nawet widać po kategoriach na stronach gdzie sie utwory znajdują :)
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator

31 mar 2012, o 20:27

no tak ale mowie Ci nie sugeruj sie kategoriami na stronach takich jak beatport bo czesto sa zle podpisane utwory :) szukaj wytwórniami ;)

Na początek obadaj sobie te co podalem wyzej :)
T.
ODPOWIEDZ