[2010.12.31] I Love New Year 2010, Hala Stulecia, Wrocław

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Roxy
Posty: 74
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:56
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

I LOVE NEW YEAR we wrocławskiej Hali Stulecia będzie doskonałą okazją do świętowania, w rytmach najlepszych i kultowych przebojów! Na pewno dla każdego z Nas to będzie wyjątkowa noc. Gdzie spędzić Sylwestra? Już teraz jedno jest pewne MSM Events zapewni doznania jakie pozostaną nam w pamięci na bardzo długo. Dlaczego nie :pardon: Zapraszam na ILNY! =@

WYSTĄPIĄ:

Sied van Riel- Wszystko zaczęło się od tego kiedy od swojej babci w wieku około 13 lat dostał
pierwszy mikser i adapter. Wtedy zaczął eksperymentować z muzyką od House aż po Acid etc. Jednak po latach zagłębiania się w sztukę Dj’ingu zdecydował, że Trance jest muzyką, którą chce tworzyć. Stworzył: ”Rush”, ”Fearless”, ”Crossroads”, ”MME”...



Dr. Kucho- dj i producent muzyki z gatunków elektroniki i house, nazywany „bezdyskusyjnym królem”. Wydał ponad 200 utworów (od 1994 roku) m.in. dla takich labeli jak Africanism, Virgin, Sony czy Defected. Hity: ”Holy Spirit”, ”Just Be Good to Me”, ”Kung Fu Funk”...



Menno de Jong- Kariera młodego Menno rozpoczęła się od wyprodukowanego przez niego singla "Guanxi". Uwielbiany przez polską publiczność. Mistrz w wielu dziedzinach przemysłu muzycznego. Utwory: ”Guanxi” , ”Tundra”, ”Solid State”...



Ronald van Gelderen (live)- Występy na całym świecie czynią z tego „brudnego rockersa” w chwili obecnej jednego z najbardziej uznanych DJów.
Związany jest z holenderską wytwórnią płytową High Contrast korporacji Be Yourself Music, z którą to do niedawna wydał takie hity jak „Realize”, „This Way”, a ostatnio „Dirty Rocker”...



Mischa Daniels- Mischa zaczynał granie na imprezach w wieku 12 lat, szybko zainteresował się również produkowaniem. Jak twierdzi: „To prawdziwa przygoda, kiedy można decydować o tym, który kierunek rozwoju jest dla Ciebie odpowiedni. Kawałki: "Take Me Higher", "Mega", "Are You Dreaming"...



Abel Ramos- W roli DJ’a zaczął działać w wieku 15 lat. Nie zajęło mu wiele czasu zanim został jednym z najbardziej utalentowanych DJ’ów w Hiszpanii aby otrzymać nagrodę ‘Best National DJ’ od hiszpańskiego odpowiednika magazynu Mixmag. Hity: "Electro Fun", "Crash The Disco", "One More"...



Ashley Wallbridge- Jako 16-stolatek, Ash prezentowany był na antenie Radia 1 obok takich gwiazd jak Fergie czy Dave’a Pierce’a. Równocześnie grywał w jednym z super klubów w Newcastle – IKON, dla ponad 2500 ludzi.W roku 2008 skierował swoje kroki ku produkcji:"I Believe" znalazło się w pierwszej dziesiątce notowania Beatport, w dziale "Trance”, podobnie było z "My Blood”, natomiast "New Moonlight” osiągnęło pozycję #1 podczas autorskiej audycji Ferrego Corstena: "Corsten’s Countdown”


Obrazek


Bilety: http://www.msmevents.com

* Trzecia pula:
o 94 PLN - bilet standardowy
o 250 PLN - bilet Golden
o 400 PLN - bilet Deluxe.



Źródło: MSM Events
http://www.msmevents.com
Awatar użytkownika
Thomass
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2010, o 20:44
Lokalizacja: Nowogrodziec

Ja dodam timetable:

Kod: Zaznacz cały

Otwarcie bram: 19.30
19.40 - 20.30	Pete Overman
20.30 - 21.40	MISCHA DANIELS
21.40 - 23.00	DR. KUCHO!
23.00 - 00.00	RONALD VAN GELDEREN (live act & dj set)
00.00 - 01.00 NEW YEAR POWER HOUR
01.00 - 02.15	ABEL RAMOS
02:15 - 03:30	SIED VAN RIEL
03:30 - 04:45	MENNO DE JONG
04:45 - 06:00	ASHLEY WALLBRIDGE
Bilety juz czekają tak więc sylwestra spędzam we Wrocławiu 8-) Szczerze nie wiem czego się spodziewać to moje 1st ILNY. Na pewno pałera od van Gelderena, dobrego seta od Wallbridge`a oraz Menno. Sied`a miałem okazje słyszec na ASOT 450 wtedy nie narzekałem teraz myślę że też nie będę. Ramos, Kucho i Daniels to raczej house więc tym bardziej nie mam pojecia jak to bedzie wygladac a raczej slychac oby było potężnie.
Udanej zabawy tym którzy się pojawią :piwo:
wunderbar... wundervoll... superschón und supertoll
zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:59

Slyszalem na zywo wszystkich dj. jednak najbardziej mam szacunek do Menno. On zawsze da rade popalic :)
Awatar użytkownika
Justus
Posty: 67
Rejestracja: 11 gru 2010, o 20:25
Lokalizacja: Wrocław

Kolega ma do sprzedania bilet na ILNY za 100zł. Bilet będzie do odebrania przed Hala Stulecia.
Pilne! Kontakt 693955345
LetMeBe
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2011, o 23:46

Ronald i Abel zdecydowani liderzy
ODPOWIEDZ