Dj Kajzer

Opisy, biografie.
Awatar użytkownika
paulspacer

12 gru 2010, o 11:39

Obrazek

Nazywam się Mateusz Mandżak, moje pseudo artystyczne to dj kajzer. Pochodzę z okolic Bolesławca dokładnie z Tomaszowa Bolesławieckiego.
Muzyka która gram to głównie trance, progressive i tech-trance. W swoich setach gram również różne odmiany muzyki house (electro,prog,tech).
Naukę mixowania zacząłem około 4lat temu w klubie Imperium w Bolesławcu pod czujnym okiem dj Ala, miałem okazje również grać w Klubie Skafander
w Bolesławcu, w klubie Młyn w Gryfowie Śląskim i w klubie Hades w Nowogrodźcu. Rok temu otrzymałem dyplom i posiadłem teoretyczną wiedzę oraz
opanowałem praktyczne umiejętności obejmujące miksowanie z gramofonów czym dołączyłem do grona adeptów DJSQUL we Wrocławiu.
W tym roku brałem udział w finale dolnośląskiego przeglądu dj-ów LOWER SILESIAN organizowanego przez DJPROMOTION oraz klub Skafander
w Bolesławcu. Często jeżdżę na duże eventy, byłem na:koncercie Armin Van Buurena (2006) Summer City with Ferry Corsten (2006)
DANCETINATION (2006) Tiesto Elements of Life (2007) Tunnel Electocity (2007) ATB In Concert edycja III (2007) Godskitchen
(2008) i Tunnel Electocity (2008).

Sprzęt który posiadam i na którym ćwicze w domowym zaciszu to :

2 odtwarzacze cd Pioneer CDJ-200 oraz
mikser Behringer VMX 200.

Utwory które zaprezentowałem w secie którego miałem okazje zagrać w
klubie Green Zone Heineken Jelenia Gora :

1) Chicane - Bruised Water (Mischa Daniels Club Remix)
2) Armin Van Buuren ft Susana - If You Should Go (Inpetto Vs. Duderstadt Remix)
3) Dubfire - Roadkill (EDX's Acapulco at Night Remix)
4) Timbaland feat. One Republic ; Apologize (Sander van Doorn Bootleg)
5) Alex M.O.R.P.H - Walk The Edge (Sied Van Riel Mix)
6) Dazzle - Backwards (Re-Ward Mix)
7) Leon Bolier & Sied van Riel - One (This Mix)

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
ODPOWIEDZ