Edyta Nawrocka

Opisy, biografie.
Roxy
Kontakt:

8 mar 2011, o 16:35

Edyta bije rekord - czytać na stronie 2

http://30minut.pl/UserFiles/file/341.pdf
bergen69

8 mar 2011, o 18:11

disco polo Shaza identyko !!!!
jak ten szzzziet wejdzie na listę to będzie mega porachhhhhaaaa
<<<DMC>>>
Damian940915

8 mar 2011, o 20:12

To jest tragedia, już Kalwi & Remi czy Robert M robią lepsze utwory.
Awatar użytkownika
norbertzabobrze

9 mar 2011, o 02:10

Krótko - żenada i tyle. W ogóle to przeczytawszy ten artykuł, to nie wiem czym tu się podniecać.
1. Artykuł ukazał się w bezpłatnym dwutygodniku /warto zaznaczyć - w bardzo fachowym magazynie muzycznym :D :D /,
2. Nawrocka, jest z tego co pamiętam dziennikarką z tego samego miasta,
czyli w sumie - nic dodać, nic ująć ;).

Najlepsze dla mnie są dwa zdania: "Singiel ten w ostatnich miesiącach zawładnął listami przebojów największych rozgłośni radiowych i telewizyjnych stacji muzycznych" - szkoda, że już nie zostało podane w jakich to największych stacjach gościła ta "produkcja", no chyba, że mamy sugerować się ostatnim zdaniem: "Obecnie grany jest w wielu rozgłośniach radiowych m.in. MyMusic, RadioParty, Muzyczne Radio i wielu innych.", hmmm, nie sądzę, aby te trzy wymienione miałyby być tymi trzema największymi... Intryguje mnie jeszcze to "...i wielu innych", szkoda, że nie ma tu żadnego rozwinięcia i wymienienia przynajmniej jeszcze z paru stacji, no chyba, że to jakaś wielka tajemnica :D :D :D .
A tak na marginesie to pomijając datę tego artykułu /11 luty/, to "Watch Me" z tego co się orientuję nie jest grany na Muzycznym /na szczęście/ już od jakiegoś czasu...
"piszę to co myślę" 8-)
Kristofes

10 mar 2011, o 21:51

Robi taką furrorę. że na Vivie nawet go nie ma i nigdy (chyba) nie było :)
przemek1krzyzkowko

11 mar 2011, o 20:49

I zobaczcie, jak fajnie kazdy wie kto to p.Nawrocka :D

Same negatywy o niej mowimy, ale promocja rosnie :D sposob dobry, na wet o Aly & Fila tyle stron nie napisalismy, hi hi :D

Jezeli nie chcemy zeby ta kiszka sie rozlewaala szerzej nie mzemy o niej pisac :mrgreen:

:piwo:
Respect The Oldskool

;)
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator

11 mar 2011, o 21:17

żenada jak cholera... jeszcze w dodatku propagowanie najwiekszego forum piracącego muzyke w Polsce...
T.
Damian940915

11 mar 2011, o 21:20

Kurcze, ja tylko nie rozumiem jak Muzyczne radio może promować taką osobę.
Awatar użytkownika
tomvanbeat
Kontakt:

14 mar 2011, o 20:04

cyt z artykułu: " Jednak nie spodziewaliśmy się, że pobije rekord wszech czasów najczęściej odwiedzanego
działu serwisu - Electro House.Bardzo cieszy fakt, iż po raz kolejny potwierdziło się stwierdzenie, iż dobra muzyka broni się sama..."
Guzik prawda... na pewno to nie zasługa "piosenkarki" gdyż Ne!tan na forum jest bardzo rozpoznawalny a, że panuje tam towarzystwo wzajemnej adoracji to są tego efekty, że produkcje słynnych producentów mają mniejszą popularność niż takie hity. Nie neguje zdolności Ne!tana bo robi kawał świetnej roboty i ma szanse zajść daleko czego mu życzę :)

Co do śpiewu itp powiem krótko mi się nie podoba porostu a co do zdolności wokalnych nie będę się wypowiadał gdyż nie mam w tym kierunku żadnych uprawnień czy czegoś tam :P

zobaczę co będzie po zlocie ale wątpię, że zmienię zdanie. Jako człowieka nie będę oceniać gdyż nie miałem okazji poznać :)
zapraszam na mój oficjalny profil na Facebook'u :)

https://www.facebook.com/djtomvanbeat
ODPOWIEDZ