Edyta Nawrocka

Opisy, biografie.
Roxy
Kontakt:

9 cze 2011, o 21:36

Aby tradycji stało się zadość dbam aby temat się kręcił:

http://www.gadulek.pl/plotki-z-kraju/na ... middleton/
przemek1krzyzkowko

9 cze 2011, o 22:18

Nie mam pytan, ma byc ambitnie, a jakiegos Pudelka tu przytaczamy :lol:

Ale niech teamt sie buja, Edytka +1 post <rotfl>
Respect The Oldskool

;)
Awatar użytkownika
norbertzabobrze

11 cze 2011, o 13:15

Wypowiem się w tym temacie po raz ostatni - Roxy, takimi rewelacjami zdecydowanie zaniżasz poziom tego forum, Twoje gusta to jedno, natomiast forum to druga zupełnie odrębna kwestia. To już przestało być nawet śmieszne, a stało się tylko żałosne. :|
"piszę to co myślę" 8-)
Roxy
Kontakt:

11 cze 2011, o 17:47

Ja dodam od siebie tyle: Niebawem kolejne newsy o Edytce :)

Poza tym nie rozumiem jednego...skoro Wam Edyta przeszkadza to nie czytajcie...nikt nie zmusza to odwiedzania tego tematu. Ja Edycie jako mojej serdecznej przyjaciółce życzę sukcesów i powiem Wam jedno...nie ważne co piszą, wazne zeby pisali i temat się kręcił. Mysle że temat jest na tyle kontrowersyjny że już każdy wie kto to Edyta Nawrocka na tym forum kto regularnie je odwiedza...no i o to głównie chodzi...kazda forma promocji, która odnosi jakiekolwiek skutki jest wskazana... ;)

Skąd ta zawiść? Ja życze Edycie sukcesów, ponieważ to bardzo ciepła osoba o wspaniałym charakterze...kto miał okazję ją bliżej poznać podzieli moje zdanie :) Niech spełnia się jako wokalistka, niech spełnia swoje marzenia...w wieku lat 40 być moze będzie sławna a być może bedzie posiadać fajne miłe wspomnienia. W każdym bądź razie nie czeka ją zgryzota i siedzenie przed komputerem na jakimkolwiek forum i docinanie innym, którzy coś w zyciu robią bo sami nic w swoim marnym, szarym, pustym zyciu nie osiągnęli i jedyne co im zostało to gnojenie innych żeby poczuć, ze przynajmniej online mogą udawać że coś znaczą.
paula

11 cze 2011, o 19:34

Nie rozumiem dlaczego nie lubicie tak Edyty,żeby oceniać człowieka trzeba go poznać osobiście a nie oceniać go(tu w przypadku Edyty)po tym jaką wykonuje muzykę i czy umie śpiewać. Ja życzę Edycie wielu sukcesów i wogóle. A jeżeli ktoś jej nie lubi to niech się nie wypowiada na temat Edyty i to co ma do powiedzenia to niech zostawi dla siebie.
Kristofes

11 cze 2011, o 22:55

Zgadzam sięz Przemkiem i Norbertem. Temat o artystce 2 utworów nie licuje z powagą tego forum
przemek1krzyzkowko

12 cze 2011, o 17:50

paula pisze:Nie rozumiem dlaczego nie lubicie tak Edyty,żeby oceniać człowieka trzeba go poznać osobiście a nie oceniać go(tu w przypadku Edyty)po tym jaką wykonuje muzykę i czy umie śpiewać

No wlasnie to jest forum muzyczne i oceniam jej muzyke a nie ja prywatnie, tak samo ocenialem Blank & Jones, ze graja dobra muzyke i nie interesuje mnie co robia prywatnie, bo ich zycie nie jest mi do szczescia potrzebane, tylko ich muzyka.

Tak samo z Edyta, jak chce mozemy wyjsc na piwko, i pogadac, ale jak wejdziemy na temat muzyki to i tak jej powiem, ze to vixa, malo ambitna muzyka, tworzona po najmniejszej lini oporu.

I uprzedzam dalszy post, jej muzyka jest malo ambitna, nie ona sama!!!

Bo jak juz wspomnialem oceniam jej produkcje,a nie jej osobowosc!!! Gdyz jest to forum muzyczne, a nie kacik wzajemnej adoracji.
Respect The Oldskool

;)
Damian940915

14 cze 2011, o 20:29

Roxy pisze:Ja dodam od siebie tyle: Niebawem kolejne newsy o Edytce :)
Newsy o Edycie niech sobie będą, bądź co bądź jest związana z DMC, ale te newsy powinny być o czymś, nie o tzw. "dup.. Maryni". To znaczy o co mi chodzi, pisz sobie newsy o tym jak wydaje nowe utwory, śpiewa gdzieś tam na koncertach, ale cytowanie artykułów z pudelka o nowej sukience to istna żenada. To tak samo jakbym miał tu zaczął wypisywać newsy o tym jak to Armin van Buuren ma lecieć w kosmos, albo jak wydał grę na Wii. Moim zdaniem nie jest to poważne, gdy piszemy w dziale opinie o artyście. Zrozum też, że pisanie takich newsów, dla częściej odwiedzających to forum, na pewno nie przyniesie nagłej zmiany sympatii do twórczości pani Nawrockiej, a może przynieść raczej skutki odwrotne i zniechęcić do odbioru jej muzyki.
Roxy
Kontakt:

17 cze 2011, o 22:35

Występ Edyty Nawrockiej i Muzycznego Radia w Bolkowie

Natomiast jutro zapraszam na koncerty do:

Szczawno - plac marketu TESCO godz. 19:00
Świerzawa godz. 22:00

Filmik ze Świerzawy:

Poczynania Edyty możemy ostatnio śledzić w większości dolnośląskich mediów. Oprócz wielu portali ( podane linki to nie wszystko bo nie sposób ich zebrać) mogliśmy o niej w tym tygodniu poczytać w magazynach: 30 minut, Gazeta Wrocławska, Panorama Wałbrzyska (okładka), NWW, Tygodniku Wałbrzyskimi wielu innych.

http://www.walbrzyszek.com/news,single, ... icle,10740
http://wiadomosciwalbrzyskie.pl/3813,ku ... ckiej.html
http://db.doba.pl/index.php?s=subsite&i ... =1159#1159
http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul ... .html#plus
Roxy
Kontakt:

9 paź 2011, o 19:52

Znawcy znawcami, a tym czasem muzyka Edyty Nawrockiej dziś i wczoraj leciała na polsacie jako soundtrack nowego progrmu Pamiętniki z Wakacji :)
ten kawałek z saksofonem który się zaczyna 4:35, a potem 5:00 i trwa do 5:18 to Watch Me! wersja saxo!:D
potem jeszcze jest podpisana w napisach końcowych 43:37 -
NE!TAN i Edyta Nawrocka - Watch Me
Tekst: Edyta Nawrocka
Muzyka: Adrian Pastuszak

ODPOWIEDZ