NORRMAL

Opisy, biografie.
Awatar użytkownika
paulspacer

12 gru 2010, o 11:57

Norbert M. / NORRMAL, urodził się w 1982 roku we Wrocławiu. Pierwszy cykl imprez, którego był współtwórcą (oraz DJem), rozpoczął się
04.02.2003 roku w jednym z wrocławskich klubów. Swoja przygodę z muzyka rozpoczynał od eksperymentowania próbując laczyc rożne style muzyczne takie jak np.:
ambient, trip hop, hip hop. w latach 2004-2005 był rezydentem w klubie Szałas we Wrocławiu, gdzie grał przede wszystkim muzykę hip-hop.
Z czasem postanowił zmienić repertuar by w przyszłości zając się szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Jego późniejszy 3 letni pobyt poza granicami Polski
(Niemcy) przyczynił sie do dalszego rozwoju muzycznego. Pomógł mu on przede wszystkim zdobyć doświadczenie DJskie, poznać nowe rodzaje muzyki,
nowe kluby, ludzi, którzy żyją muzyką tak jak on. Podczas gościnnych wystepów w Polsce grywał już w takich miejscach jak np.: KOK (Kłodzko),
Szałas, Strefa Radia Kolor, Parowóz (Wrocław), Patio, Klimaty (Legnica), Europa (Łęknica), Czako (Bielawa). Jego sety gościły także w nocnych wydaniach
listy DMC (Muzyczne Radio).
Pierwszą stricte elektroniczną imprezę zagrał 30.07.2007 w klubie Green Zone w Jeleniej Górze. Jego twórczość cechuje niebanalny styl
oraz trudny do przewidzenia repertuar. NORRMAL stara się nie ograniczać tylko do jednego gatunku muzycznego. Od 2007 roku balansuje on muzycznie
pomiędzy ciężkimi uderzeniami eksponowanymi przez głębokie linie basu a wyrazistymi brzmieniami melodii (Trance, Tech Trance, Tech House, Techno),
a to wszystko grane w przedziale tempa 128-140.

NORRMAL o sobie: "Dj zostałem ponieważ chciałem dzielić się z innymi radością jaka daje mi muzyka. Staram sie by moje sety były nasycone energia,
ciągle szukam złotego środka między tym co "w duszy gra" a tym czego oczekuje odbiorca na parkiecie, słuchacz".

Utwory, które zagrałem na NIEZAPOMNIANEJ imprezie organizowanej przez DMC:

1. Ali Wilson - Shake down (Marco V Remix)
2. Swen Weber - The Pusher (Origianl Mix)
3. Marco V and Sander Va Doorn - Organic (Original Mix)
4. Sander Van Doorn - Apple (Marcus Schossow Remix)
5. Cosmic Gate - Body of Conflict (Cosmic Gate Club Mix)
6. Sied Van Riel and Claudia Cazacu - Contrasts (Original Mix)
7. Marcel Woods - Lemon Tree (Mr Pits House Parade Remix)
8. Armin van Buuren feat. Sharon - In & Out of Love (Richard Durand Remix)

Dziękuje.

NORRMAL
em777

31 maja 2011, o 14:31

posłuchajcie, na prawdę warto!
Chcesz wiedzieć czym jest reklama
to zobacz, Masz firmę i nie masz strony internetowej
tworzenie stron ?
ODPOWIEDZ