DMC 800 tuż tuż

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Drodzy forumowicze.. W tym tygodniu własnie czeka nas specjalne wydanie 800 notowania listy DMC >>BEST OF THE BEST<< podsumowanie 50 energetycznych kawałków, które napędzały programem przez ostatnie tygodnie bądz też miesiące. Ciekawi pewnie jesteście jaki utwór zagości na pierwszym miejscu i stanie się kolejnym >>HITEM WSZECHCZASÓW<<.

Nie zabraknie mega pozytywnej energii i zabawy w postaci konkursów i klasyków, które na dobre wpisały się do historii programu.

Na to wielkie wydarzenie >> https://www.facebook.com/events/706680582681947/ zaprasza Muzyczne Radio oraz Maciek Wowk

I jeszcze dla was małe pytanko >> Czym jest dla ciebie muzyka DMC,,, do dzieła.

Do usłyszenia w piątek o 20.30 Zapraszamy Serdecznie !!
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
damianopatowek
Posty: 88
Rejestracja: 6 gru 2012, o 17:22

DMC 800 to kolejna uczta dla "DMC Recorderow", znów bedziemy nagrywać całą audycję, wiedząc, że to bedzie kolejna uczta muzyczna do kolekcji. Z pewnych źródeł wiem, że audycja bedzie również nagrywana na kasety!:)
Awatar użytkownika
mati47
Posty: 39
Rejestracja: 16 lut 2013, o 15:07
Lokalizacja: Lubsko

Muzyka >>DMC<< jest dla mnie, oderwaniem się od rzeczywistości. :D Przy DMC można nabrać energii, a za razem mogę spędzić mile czas na czacie w dobrym gronie ;)
Awatar użytkownika
StacjaPekinClubbers
Posty: 233
Rejestracja: 6 lut 2011, o 19:05
Lokalizacja: Bolesławiec All Worlds Min======[]=Max ♫♫♫
Kontakt:

DMC - Dobra Mega Dawka Muza Energia , która o Codziennym Życie zapomnieć POZWALA :)
Santiago1985
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 12:13
Lokalizacja: Krosno(podkarpacie)

Wasza muza jest dla mnie kojącym balsamem i eliksirem.Dzięki niej zapominam o niepowodzeniach , trudach codziennego życia. :)
Awatar użytkownika
Costa
Posty: 114
Rejestracja: 28 mar 2011, o 17:42
Lokalizacja: Jelenia góra
Kontakt:

Witam :)
DMC !!! jest dla mnie obowiązkiem którym muszę wypełniać w każdy piątkowy wieczór,jest dla mnie wydarzeniem na które czekam całe 7 dni i tak w kółko od 3 lat. Nie wyobrażam sobie piątku bez programu DMC ! :D

PS Oby to nigdy się nie skończyło.
DOMINIK
grzesiek931
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2010, o 14:02
Lokalizacja: Szklarska Poręba
Kontakt:

DMC to dla mnie odskocznia od rzeczywistości, przeniesienie się w inny wymiar. Czekam cały tydzień, żeby siąść odpalić kanał 105,8 i zanurzyć się w głębokich brzmieniach. Wiem, że czas który poświęcam na słuchanie będzie czasem bardzo pozytywnie spożytkowanym. DMC to nie tylko audycja, to część życia, w która wkraczając raz nie odchodzi się wcale.

Oby te 800 notowań było tylko początkiem wszechświata tego gatunku muzyki.
Keep Calm Because Music Is Life
beehoo
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2011, o 20:05

DMC dla mnie to podróż w czasie. ..teraz już troszkę mam mniej czasu ale chętnie dziś zamknę oczy , założę słuchawki i przeniosę się w czasie w lata 2003- 2009, podróżując po klubach i bawiąc się z wami!Oczywiście wracając co jakiś czas do teraźniejszości no bo inaczej się nie da:)
Awatar użytkownika
DjReplis
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2013, o 19:19
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

DMC to moje drugie życie... które zaczęło się od 1997 roku, bo właśnie wtedy przeszukując pasmo radiowe natknąłem się po raz pierwszy na listę DMC. Oczarował mnie klimat muzyczny i tajemniczy głoś prowadzącego... od tego czasu prze następne kilka lat zasiadałem co piątek, słałem listy z pozdrowieniami ( nie było jeszcze wtedy GG ani Facebooka jaki i e-maili). Nagrywałem najlepsze kawałki na kasety które posiadam w swojej kolekcji po dzień dzisiejszy.. i tak po dzień dzisiejszy. Bo to Maciek ukierunkował mnie właśnie na klimaty Transowe i chwała mu za to !!! Już teraz czekam na "tysięczne" notowanie :)
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Muzyka DMC dla mnie osobiście przez lata było odskocznią od codziennych trosk. Dzięki DMC właśnie otworzyłem się ostatecznie na muzykę. Poczułem jej moc w kościach. Od 13 lat niezmiennie co piątek odpalam radio o 20;30 oczekując nowej muzycznej przygody. Tak jak w życiu każdego, różńe bywają sytuacje. Raz lepsze, raz gorsze. W każdej z nich było miejsce na muzyczne radio i na Dance Mix Chart - który to dodawał mi tyle optymizmu i energii ile na daną chwilę potrzebowałem. Dlatego dziś, co by się nie działo przy DMC będę zawsze. Na tą chwilę z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że gdyby nie DMC byłbym zupełnie innym człowiekiem. Dzięki Macieju za te wszystkie lata! Pozdrawiam serdecznie całą ekipę MR!
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
ODPOWIEDZ