Najlepsze teledyski świata.

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Nie widziałem takiego tematu,więc czemu nie.... Chciałbym,aby w tym wątku pojawiały się najciekawsze videoklipy wszech czasów,najbardziej szokujące,śmieszne, jednym słowem genialne kino.Teledyski warte obejrzenia oraz dające do myślenia.
UWAGA: Nie skupiajcie się tutaj na muzyce tylko na obrazie cieszącym oko.Może to być video Richany,Shakiry,obojętne,ważne żeby teledysk był naprawdę dobry ; )

Zacznę jako pierwszy,oczywiście nie sposób pominąć jednego z najbardziej szokujących video,które miałem okazję zobaczyć (You Tube okroiło i ocenzurowało reżyserkę, więc podaje alternatywny link ; ) )

http://patrz.pl/filmy/the-prodigy-smack-my-bitch-up

oraz drugi obrazek wzbudzający wiele emocji i dyskusji podczas ściągania ludzkiej skóry przez Robbiego (Zalecane oglądanie do końca) :




A tu coś dla męskiej załogi : D



Jeśli temat się nie spodoba to śmietnik ; )
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Coś podobnego założyłem na stary forum ale odzew był znikomy.

Poniżej mój ukochany klip:

Pink Floyd - "High Hopes"



Dlaczego akurat ten klip? Ponieważ dla mnie ma w sobie coś magicznego. Coś za czymś tęsknie. To cos jest jednocześnie niewinnym światem widzianym oczami dziecka. Gdzie wszystko wydawało się tajemnicą którą trzeba odkryć. Dorosli wydawali się być olbrzymami, a strumyk był niczym rwąca rzeka. Ten klip pokazuje również namiastkę raju. Wszytsko wydaje się tu byc harmonijne, w zgodzie z naturą. Odbywa się w sposób naturalny.

Ponadto ten klip przypomina mi również moje wakacje na wsi, gdzie, jako dzieci, bawiliśmy się w podchody, szukaliśmy skarbów, a nocą paliliśmy ogniska. Cudowne czasy które wspominam z ogromną nostalgią. Wszystko było wtedy takie proste.

Trzecia rzecz która sprawia, że kocham ten klip i potrafię oglądać go kilka razy w tygodniu, to że jest utrzymany w tonacji zachodzącego słońca. Gdy robi się ono pomarańczowe, ale jeszcze nie jest czerowne. (chociaż ten drugi stan też lubię oglądać). Kocham ten moment dnia, zwłaszcza w sierpniu. Wtedy zachody są najpiękniejsze.

Ponadto ten klip idealnie współgra z utworem. Doskonale się uzupełniają, ale o muzyce miało nie być mowy :)

Tak więc podsumowując.

Mój ulubiony klip. Forever and ever.
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

Jaki jest kod na wstawienie ramki Z jutuba ? :roll:

z gory :piwo:
Respect The Oldskool

;)
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

hihi ja to chyba od tego jestem... ;D PEŁNY EDYTOR masz tu w bramce a dalej klikasz `yt` i wklejasz (pomiedzy odnośnikami)skrót ;p,najprościej zaś zapamiętać ów dylemacik tak: [yt][/yt]


P.S. Jak sobie przypomne fajny klip i klip który mi sie najbardziej podoba to coś tu wrzuce :)
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Szkode, że ten temat się nie rozwinął odpowiednio na poprzednim forum. wtedy trocha zasypałem ciekawymi klipami. Teraz wystawię swój jeden - również ulubiony:
http://vodpod.com/watch/593099-fatboy-s ... rd-of-prey
Od pory gdy go po raz ostatni dawałem - został zablokowany na yt w naszym kraju [zupełnie tego nie rozumiem]
W każdym razie. Klip ten odpowiednio połączony z muzyką - bardzo mnie poruszył i porusza identycznie do dziś. Pokazuje on jak wielkim przeżyciem i niesamowitą przygodą potrafi być jedna chwila i zarazem myśl.opoiada o tym że czasem człowiek potrzebuje nietypowej odskoczni od rzeczy codziennie nam znane jako przyziemne. Dla mnie kawał świetnej roboty. Polecam każdemu kto chciałby się odprężyć i spojrzeć na świat z zupełnie innego punktu widzenia, z punktu bycia wolnym :)
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Temat wart podjęcia, myślę że większość z nas słucha muzyki, ale nie zwraca specjalnej uwagi na teledyski, ot taki dodatek do muzyki, ale często ten dodatek może również nieść jakieś przesłanie.
Mi z kolei podobają się, oprócz muzyki teledyski Orbital, poniżej jeden z nich. Oczywiście, każdy interpretuje na swój własny sposób, dla mnie "The Box" odzwierciedla dzisiejszy konsumpcjonizm, pośpiech, niszczenie środowiska i dysproporcje społeczne z jednej rozrywki bogatych i walka o przetrwanie biednych o każdy dzień życia.



8-)
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Gosia
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:51
Lokalizacja: Lubań



tylko dla ludzi z mocnymi nerwami ;)
Life is too short, don't stress everyday
Leave your worries behind go out and play
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Widziałem to jakiś czas temu i pomysł całkiem fajny : )
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Dobry, dobry w sumie jakby jeszcze były pancerne szyby końcowy efekt byłby 100% :D Sam wałek też zresztą niczego sobie :D
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator
Posty: 81
Rejestracja: 11 gru 2010, o 09:55

najlepsze jakie znam teledyski to Aphex Twina Come to Daddy oraz Rubber Johny.




Norbert Orbital to dla mnie najlepszy team muzyki elektronicznej, obok The Chemical Brothers oraz Massive Attack. Świetny wybór.
T.
ODPOWIEDZ