Jakie są Wasze ulubione gatunki muzyki elektronicznej??

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
kamillo007
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:22
Lokalizacja: Chocianów/Wroc

a moze banik?
Imprezy muzyczne tego typu to czarne mszeDJ,jako kapłan,stoi na podwyższeniuPojawiają się symbole ogniaZa pomocą skomplikowanego połączenia bitów i laserów,nieświadomi,będący często pod wpływem narkotyków ludzie wprawiani są w transDJe pogardzają tłumem
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

kamillo007 pisze:a moze banik?

Hmmm, może nie aż tak drastycznie w końcu być może ujawnił się nam poeta :D :D , ale malutka lekcyjka może by się przydała, gdzie są ci nasi kochani moderatorzy? :D

Natomiast, żeby z mojej strony nie było off-topa, to może uzupełnię wykonawców w wymienionych przeze mnie gatunkach /na tą chwilę u mnie wygląda następująco/:

Tech house: Gregor Tresher, Josh Wink;
Techno: Eric Sneo, Chris Liebing, Marco Bailey, Alexander Kowalski, Alex Bau, Cari Lekebusch, Kevin Saunderson, Adam Beyer, Joey Beltram, The Advent...;
House: Etienne de Crecy, Daft Punk, Layo & Bushwacka...

8-)
"piszę to co myślę" 8-)
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

Moim zdaniem nie ma czegos takiego jak ulubiony gatunek muzyki, sa tylko chwilowe nastroje, do ktorych pasuje mi jakis klimat.

Uwielbiam Schillera (to kolejni dj, po B&J, ktorym dalem swoje ciezko zarobione pieniadze) :D , szczegolnie ZeitGeist, bardzo zchillowany dance z przytupem.

Dalej poszedłbym w trance z podzialem na Rank 1 - Symsonic, poprzez Cosmic Gate - No more sleep i konczac na Yves DeRuyterze...

....i w tej chwili moglbym wymieniac do rana...


nie zamykam sie na zadne klimaty i od zadnych sie nie odcinam i zadnych Klubbheadsow sie nie wstydze, ani Dj @ Work, ani Rocco.

Do tego dodam tylko ze jestem fanem italo disco (fancy, savage, ken laszlo).

Aktualnie obracam sie w klimatch hardbass, old trance, hard techno. Duzo osob ktore dawno zaczynaly swoja przygode z muzyka klubowa maja gdzies w glowie te klimaty i czesto, jak ja, przerzycaja sie na takie nieco ciezsze rytmy.

Dla rownowagi z "nowych" produkcji podnosze kciuk dla Dj Eco - People i Marcel Woods - Tomorrow.

Najogolniej, wezcie do reki 72.tomowa Encyklopedie Muzyki Trance TRANCEMASTER, spedzcie nad nia kilka dni i nocy,,,i jeszcze kilka nocy i otrzymacie to czego słucham :P

Przy tych nocnych podrozach polecam miec w glowie motto TRANCEMASTERow

>> We don`t define TRANCE limited to any stereotypes: This IS a choice of definitive tracks for YOUR unlimited
PLEASURE<<

(poszczegolne slowa nie sa przypadkowe napisane DRUKIEM) :mrgreen:
Respect The Oldskool

;)
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

SLOWO >>BANNED<< W KAZDEJ ZE SWOICH FORM JEST NADUZYWANE NA FORUM JAK I NA CZACIE DMC....

POMALU ZACZYNA MNIE DRAZNIC TEN "PRZYJAZNY" CHARAKTER FORUM....

(CAPSA TERAZ UZYWAM Z NAMYSLEM!!!)


P.S. A Dawid moze z czasem nauczy sie edytowac poprzedni post, nie dodajac nowego 8-) :twisted:
Respect The Oldskool

;)
ODPOWIEDZ