Trance Top 1000

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Desper do dzieła. Taki urok plebiscytów, że demokracja przeważa.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

http://www.digitaldreamdoor.com/pages/b ... -tran.html

Takie zestawienie jest mi o wiele blizsze. Tutaj oprócz popularności znaczenie decydujące miał wpływ danych produkcji na rozwój gatunku.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Tak jak mówię każdy ma swoje gusta i ja też mogę znaleźć top 100, które będzie pasować dla mnie, tylko że nie o to chodzi. Tak jak pisze jest to zestawienie uniwersalne na które głosowały masy ludzi słuchających muzyki i ma ono pewne odzwierciedlenie, a to że każdy ma swój gust no to wszyscy wiemy.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

To zestawienie podałem nie dlatego, że jest bliższe mojemu gustowi. To jest właśnie ta różnica pomiędzy moim podejściem, a twoim. Mnie nie chodzi o zestawienie sentymentalne. Bo przy jakimś kawałku się bawiłem na imprezie, więc na niego zagłosuję, a na ten przy którym się nie bawilem nie oddam głosu. A na pierwszym miejscu bedzie ten kawąlke, bo przy nim bawiłem się z super laską.

To zestawienie ma szerszy kontekst. Mianowicie wpływ tych utworów na rozwój gatunku. Dlatego uważam je zalepsze od tego plebiscytu. Tutaj znajdują się pochodne EBM, psy trance, trance klasyczny i progressive trance. Czyli całe spektrum tego gatunku. Na tym polega przewaga tego zestawienia.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Nie mamy jednak do czynienia z rankingiem rozwoju gatunku czy coś takiego, a z rankingiem popularności. Takie coś powstało, pierwszy raz na tak globalną skalę, przyjmijmy to do wiadomości i tyle. I zakończmy tę dyskusję, która do niczego nie zaprowadzi. O rankingach każdy będzie miał swoje zdanie i wiadomo że jak komuś nie pasuje to nie będzie się z nim zgadzał, ale przyjmij do wiadomości że takie są w tej chwili gusta słuchaczy.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Ale to przyjąłem do wiadomości już dawno. Nie wiem czy uwżnie czytałeś to co napisałem. To jest ranking popularności i z tym się zgadzam, tak jak się zgadzam z tym, że takie są gusta słuchaczy. Taka była intencja i tyle. Popularność ≠ doskonałość.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Też się zgadzam że popularność to nie doskonałość i jeszcze raz powtórzę że każdy człowiek z osobna zrobiłby inną listę najlepszych produkcji. I tego się trzymajmy. A plebiscyty ogólnie to tylko jakieś tam statystyki, które należy po prostu przyjąć. Tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Tyle w tym temacie ;)
ODPOWIEDZ