Piątkowe gorące teksty z okazji 700 wydania DMC

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Witam…
Powiem Wam, że nie wiem od czego zacząć… może na początek nawiąże do muzyki. Jak wiemy muzyka jest jedną z dziedzin sztuk pięknych. Muzyka wpływa na psychikę człowieka poprzez dźwięki. W zależności od tego w jakim jesteśmy nastroju to słuchamy takiej muzyki. Kiedy jesteśmy smutni to albo słuchamy coś smutnego, nastrojowego, jak chcemy się w takim refleksyjnym nastroju utrzymać.. a jak chcemy sobie go poprawić to słuchamy czegoś wesołego. Muzyka towarzyszy nam już od najwcześniejszych chwil życia, już w łonie matki dziecko słyszy dźwięki którymi otoczona jest kobieta ciężarna. Później po narodzeniu mama lub tata puszczają nam różne kołysanki.. dla najmłodszych lub sami je śpiewają. Muzyka jest wszędzie.. słuchamy jej w samochodzie, autobusie, tramwaju, w pracy, w szkole, w domu czy klubie lub pubie, także chodząc ulicami często spotykamy przeważnie młodych ludzi, którzy mają na uszach słuchawki i albo słuchają muzyki z mp4 lub radia umieszczonego w telefonie. Także dobry film, który ma dobrą muzykę potrafi nas bardziej wciągnąć niż taki który ma ją kiepską. Powiem Wam na moim przykładzie, za każdym razem gdy słucham DMC polepsza mi się nastrój. Nie ważne czy jestem smutny czy wesoły, za każdym razem pojawia się uśmiech na mojej twarzy. DMC potrafi zagrać nastrojowo. Czasem zagra delikatnie a czasem z kosmicznym bitem. DMC towarzyszy mi od ponad 100 notowań, nie jest to dość długi czas ale wystarczająco długi na to bym związał się z DMC jak rodzina. Może nie wszystkie numery CLASSIC HITS pamiętam tak jak co poniektórzy Maniacy z dawnych lat – ale z pewnością czuję je tak mocno w sobie jak Wy je czujecie! Serducho bije mi za każdym razem !!! Niektórzy bez muzyki nie wyobrażają sobie życia i ja także do tych osób należę. Myślę, że każdy z nas ma jakieś wspomnienia, przeżycia z DMC. Każdy z nas jest częścią tych trzech liter.. ! Tworzymy historię.. historię którą kiedyś wiele osób będzie wspominać..
Na koniec chciałem mocno podziękować Maćkowi za to, że co tydzień robi kawał roboty, za te wszystkie przeżyte razem chwilę na imprezach, notowaniach, rozmowach – kiedyś to będą jedne z najlepszych wspomnień w moim życiu. Chrisso - Tobie również dziękuję, jesteś jak prawa ręka DMC. Podziękowania także dla DMC Maniaków, dzięki Wam mogę śmiało powiedzieć, że znam naprawdę pozytywnie zwariowanych ludzi. Mógłbym tak pisać i pisać.. ale nie zawsze tak łatwo przelać myśli na kartkę papieru… - po prostu, dziękuję, że jesteście ! Bądźcie Wszyscy jak najdłużej!


Matishe
Pozdrawiam
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
ODPOWIEDZ