Muzyczne Radio numerem 1

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Roxy
Posty: 74
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:56
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Miło jest mi poinformować iż Muzyczne Radio zajęło 1 miejsce pod względem słuchalności wyprzedzając konkurencyjne stacje radiowe w Polsce. Szczególne podziękowania w wasza stronę za najczęstsze wybieranie naszej stacji - bez was nie udało by się nam osiągnąć takiego wyniku.

Dziękuje Wam w imieniu całej naszej zakręconej ekipy Muzycznego Radia :)


Radio Track Millward Brown SMG/KRC

Obrazek
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Tutaj wypada mi pogratulować :) Muzyczne z Jeleniej Góry przebiło słuchalnością Eskę z Wrocławia, jednej z najbardziej rozpoznawalnych rozgłośni z klubowym repertuarem, i z resztą z większego miasta... To nie mała sztuka :) Poza tym Muzyczne jest bardzo bogate w przeróżnego rodzaju ramówki, w których odnajdują się i młodzi i starsi.. Są tez ramówki dla pasjonatów historii ziemi śląskiej, czego brak innym stacjom.. Już nie wspominając o autorskim nawet dziś nie powtarzalnej audycji DMC czy strefie 89. Pokłon ode mnie w stronę ekipy. Oby tak dalej!
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Również ode mnie ogromne gratulacje ;) Pokonać Eskę to na prawdę nie lada wyczyn... zwłaszcza w dzisiejszych czasach :P
Awatar użytkownika
tomvanbeat
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 22:03
Lokalizacja: Wojcieszów/Wrocław
Kontakt:

wielkie gratulacje dla wszystkich pracowników MR, dzięki którym ten wynik stał się rzeczywistością. Oby tylko tak dalej :)
zapraszam na mój oficjalny profil na Facebook'u :)

https://www.facebook.com/djtomvanbeat
NastkaPo4
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 14:06

Ja również gratuluję serdecznie :piwo: :D
AnnKowal12
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2014, o 11:57

A w jakim konkursie? No Eskę, Zet, czy RMF pobić naprawdę wielkii wyczyn
Moder20
Posty: 3
Rejestracja: 6 paź 2014, o 11:52

Gratulacje i kolejnych sukcesów ! :)
mikidance
Posty: 3
Rejestracja: 7 paź 2014, o 18:40

Cieszy mnie to bardzo, że radio, którego słucham odnosi takie sukcesy :) I gratuluję :)
ODPOWIEDZ