Regulamin Forum - przypomnienie

Sprawy dotyczące działania forum, i inne w kwestiach technicznych.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 588
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

2 maja 2011, o 15:17

Rejestrując się na „Dance Mix Chart” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Dance Mix Chart”. „Dance Mix Chart” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Dance Mix Chart” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Dance Mix Chart” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Dance Mix Chart” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
ODPOWIEDZ