DMC #664 2011-01-21

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Nie było źle ;]
Stawiam na pewno na;
Tim Berg - Alcoholic Pełne zaskoczenie z mojej strony jeśli chodzi o tego artyste ;]
Jeśli chodzi o Chrisso - Don`t Look Back - widać,że Chriss włożył dużo pracy.. i to bezwątpienia zasłguje na głos. Nie ma co sie rozpisywać - Numer jest po prostu Dobry ;]
Jeszcze taki leciutki wpadł mi w ucho.. Eric Tyrell, De Vox Ft. Helen - Only Love Can Set Us Free. Lekkie bo lekkie, jednak nie ma tu nachalności i rzucającej się w oczy tandety jak przy tego typu utworach..
Prezioso OUT. Klasyczny przykład ziomka chwytającego się resztek popularności na którą zapracował dawno temu. Szkoda - ale Życie....
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

norbertzabobrze pisze:Uważam, że jeśli chodzi nowości nie było tak źle, choć najwyższa nowość, czyli Abstract Vision na to miejsce wybitnie nie zasługuje, przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Kawałek niczym się nie wyróżnia, ot takiem tam "transidełko". Tak samo Precioso, sądziłem, że jego kawałki na liście to już historia - wg mnie to najsłabsza nowość.
Natomiast najlepsze nowości, oprócz Tima Berga znalazły się na dole - 44 i 49. Z tranców zakoczył mnie pozytywnie Menno oraz 32 i 37. No i świetny powrót na listę w osobie Chrisso mam nadzieję /piszę to oczywiście bez "wazeliny"/, że wkrótce trafi na podium :D 8-)
W pełni podzielam zdanie co do Chrisso ,
ODPOWIEDZ