DMC #672 2011-03-18

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
paula
Posty: 101
Rejestracja: 11 gru 2010, o 20:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

z nowości w ucho wpadło:Armin van Buuren pres. Gaia - Status Excessu D i Avicii Vs Sebastien Drums - Snus (Green & Falkner Remix)
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

norbertzabobrze pisze:Christian Cambas, Stefano Noferini i Avicii - jedynie te trzy przypadły mi do gustu, reszta nowości niestety, ale no coments. Dodam tylko, że Tieściak i Armin jak widać mają się bardzo dobrze, niestety... :x
8-)
Nie zgodzę się z Tobą co do Armina, bo jako Gaia wydaje całkem fajne numerki:)
Podsumowując:Stefano+Christian+Avicii+ Gaia na plus w notowaniu
No i jeszcze Progressiver
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

Dokańczając - >...2.Adrena Line mashup-plus-początek bardzo kojarzy mi się z pewną nutką którą lubię(inny gatunek,można powiedzieć,że te same loopy,sample)i posiada taką swoistą moc),trzeci na GAIAza za status excessu D,,, ;D i wnętrze.
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Kristofes pisze: Nie zgodzę się z Tobą co do Armina, bo jako Gaia wydaje całkem fajne numerki:)
Podsumowując:Stefano+Christian+Avicii+ Gaia na plus w notowaniu
No i jeszcze Progressiver
Cóż, masz pełne prawo się do tego nie zgadzać, nie mniej przecież nie musi mi się podobać to co Tobie i vice-versa :P Mi ten wałek po prostu nie podchodzi, tak jak zresztą wszystkie jego produkcje, nic na to nie poradzę ;) :D
8-)
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

norbertzabobrze pisze: Cóż, masz pełne prawo się do tego nie zgadzać, nie mniej przecież nie musi mi się podobać to co Tobie i vice-versa :P Mi ten wałek po prostu nie podchodzi, tak jak zresztą wszystkie jego produkcje, nic na to nie poradzę ;) :D
8-)
Ja Cię popieram i to w 100 procentach :) Pewne jest też to że jako Gaia nie robi żadnej większej różnicy w produkcjach. Armin chyba już nie sięgnie po nic nowego w swoich utworach - zwsze to będą te same epickie brzmionka. określił się w tym aż nadto :)
z nowości najciekawiej wypadł Christian Cambas - ''The Robospanker''
i oczywiście Blank & Jones - DJs, Fans & Freaks (Cosmic Gate Remix) - gdyż takiej muzyki już niema od bardzo dawna, o czym świadczy fakt, że utwór wydano 10 lat temu. już Cosmic Gate dali pas z charakterystycznym dla nich brzmieniem... ale moge zrozumieć to gdyż utwór pojawił się na zremasterowanej płycie B&J o której mowa w innym temacie. nie zmienia to faktu że kawałek wyszedł na dzienne światło w 2001 roku. Zarazem sprawia to że siłą rzeczy nowością on nie jest.
Stefano Noferini - Words jeszcze fajnie buja
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Ja Cię popieram i to w 100 procentach :) Pewne jest też to że jako Gaia nie robi żadnej większej różnicy w produkcjach. Armin chyba już nie sięgnie po nic nowego w swoich utworach - zwsze to będą te same epickie brzmionka. określił się w tym aż nadto :)
z nowości najciekawiej wypadł Christian Cambas - ''The Robospanker''
i oczywiście Blank & Jones - DJs, Fans & Freaks (Cosmic Gate Remix) - gdyż takiej muzyki już niema od bardzo dawna, o czym świadczy fakt, że utwór wydano 10 lat temu. już Cosmic Gate dali pas z charakterystycznym dla nich brzmieniem... ale moge zrozumieć to gdyż utwór pojawił się na zremasterowanej płycie B&J o której mowa w innym temacie. nie zmienia to faktu że kawałek wyszedł na dzienne światło w 2001 roku. Zarazem sprawia to że siłą rzeczy nowością on nie jest.
Stefano Noferini - Words jeszcze fajnie buja
OK Lazar. Zgodzę się, że brzmienia są te same, aczkolwiek fajne.
ODPOWIEDZ