DMC #673 2011-03-25

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

49 <3 plus 44. -zakochalam sie ...
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Lazarus pisze:Ruben Alvarez - It's just Begun utwór ma dość swoisty klimat. pomimo standardowego wykorzystywania charakterystycznych fragmentów z wersji oryginalnej jako motywu przewodniego - nie zostało zrobione to bezmyślnie - jeśli o mnie chodzi jestem jak najbardziej za tym utworem.. co prawda trąbki tam od czasu do czasu - ale nieco inaczej niż zazwyczaj.. zdecydowanie lepiej wykonany :) myśle że warto dać szanse, zobaczymy co będzie dalej ( mi osobiście przypadł do gustu )
Również zwróciłem uwagę na ten numer i mam podobne zdanie
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: żagań / zielona góra / wrocław

nowości:
Wawa - The Sun 4/10 szybko się znudzi po kilku odsłuchaniach , lecz nie przesadzajmy tragedii nie ma
Phunk Investigation - Laser Dance ciekawie się zaczyna , lecz pózniej około 6 minut tej samej melodii co zaczyna wkurzać :shock: 2/10
Lisa Lashes - High Vision 5/10 też za dużo monotonii , mało energii
Ruben Alvarez & Robert Gaez - It's Just Begun 3/10 3 za tą trąbkę ;) wokal słabizna , ocena była by wyższa gdyby go nie było ;)
Talla 2XLC & Robert Burian - Dynamic tutaj nic nie powiem , szczerze niesłyszałem go jeszcze:P
Ram - Ramazing 5/10 mocno się zaczyna , póżniej motyw charakterystyczny dla 1000 innym utworom trance , czyli ogólnie nuda
Mauro Picotto - Monogram 1/10 mi ten utwór nie podszedł kompletnie
Super8 & TAB feat. Julie Thomson - My Enemy (Rank 1 Remix) 7/10 za wokal i trochę mroczności ;) ogólnie jak dla mnie najlepsza nowość

Ogólnie bez rewelacji ( zaznaczam , że to jest tylko moje osobiste zdanie i szanuje również tych co moją odmienne spojrzenie na to wszystko )
Awatar użytkownika
tomvanbeat
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 22:03
Lokalizacja: Wojcieszów/Wrocław
Kontakt:

cieszy mnie fakt iż fajne typowe trancowe numery pną ku górze powoli ale jednak
mam na myśli Gaia-Status Exsessu oraz Shogun-Skyfire jak dla mnie dwa świetne numery.
Jednak cieszy mnie również to, że muzyka house sobie świetnie radzi strasznie taneczny kawałek Richard Dinsdale - DJ, You've Got My Love oraz mocniejszy dutchowy kawałek Zedd - Autonomy.
;)
zapraszam na mój oficjalny profil na Facebook'u :)

https://www.facebook.com/djtomvanbeat
Awatar użytkownika
davevandeep
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2010, o 20:33
Lokalizacja: lubomierz

Gaia-Status Exsessu max na ta nute rewelacja dla mnie nr1
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Trochę smuci wypadnięcie No Rules, ale po prostu przyzwyczaiłem się do tego numeru na liście :)
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Przede wszystkim Mauro :D - dla mnie najlepsza nowość - już dawno nie było go na liście. Cenię Mauro przede wszystkim nie tylko, że jest bardzo dobrym producentem, ale również za to, że swego czasu nie poszedł w komerchę. Druga dobra nowość to Ruben Alvarez - świetne połączenie trąbek, vocalu i fajnego beatu. Poza tym 49 i 50 również fajne housy, szczególnie Wawa jest wkręcająca. Skytech - mocny polski akcent, w połączeniu z Deadmausem wyszedł całkiem ciekawy wałek. No i na koniec została poz. 7. Reszta wypadła średnio, ale nie tragicznie. Cieszy natomiast wylot Armina i Precioso, cóż może to jakiś znak, że pewna epoka już się skończyła /szczególnie jeśli chodzi o Armina, bo w przypadku Precioso stało się to już dawno/. :P 8-)
"piszę to co myślę" 8-)
paula
Posty: 101
Rejestracja: 11 gru 2010, o 20:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

witam!!!!!
z nowości w ucho wpadł:Phunk Investigation - Laser Dance
Awatar użytkownika
InDaBeat
Posty: 104
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:06
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

DMCManiak pisze:IDB, małą poprawkę tam nanieś przy Lisie Lashes. Jest to remix Artento Divini :)
No akurat w tym tygodniu listy nie robiłem haha :D ale poprawka jest :)
Awatar użytkownika
tymek
Posty: 36
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:17
Lokalizacja: wałbrzych
Kontakt:

Najwyższa nowość w remixie Matthew Nagle.Pozdrawiam Patryk
...TRANCE STILL ALIVE
ODPOWIEDZ