[2015] Orkidea - Harmonia

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
miszmasz96
Posty: 29
Rejestracja: 21 lis 2014, o 20:33
Lokalizacja: Jelenia Góra/Cieplice
Kontakt:

Obrazek

Kompozytor muzyki filmowej, DJ, producent i wykładowca. Przez lata związany z firmą Nokia jako inżynier dźwięku. Tapio Hakanen, to już prawdziwa ikona muzyki elektronicznej. Jego czwarty album "Harmonia", właśnie trafia na polskie półki sklepowe.

DJ Orkidea od ponad dekady należy do czołówki skandynawskich DJ'ów i producentów nowych brzmień. Jest również jedną z najbardziej innowacyjnych postaci na światowej scenie klubowej. W swoim dorobku ma trzy studyjne, wielokrotnie nagradzane albumy "Taika", "Metaverse" oraz "20". Single takie jak "Unity", "Beautiful" czy "YearZero", są już utworami kultowymi, które na stałe wpisały się do kanonu muzyki tanecznej.
Rok 2015 to kolejny ważny moment w karierze Tapio Hakanena. Nakładem wytwórni Black Hole Recordings, ukazuje się jego nowy, autorski materiał pt. "Harmonia". Album składa się z 14 niesamowitych kompozycji, do których należą m.in. znane single "Revolution Industrielle", "Purity" i trzecia część "Slowmotion" z udziałem Solarstone, a także zupełnie nowe utwory z Activą, Lowlandem oraz Giuseppe Ottavianim. Do tego rewelacyjne produkcje instrumentalne jak "p:Machinery", cover znanego przeboju grupy Propaganda, a także tytułowy utwór "Harmonia", w którym usłyszymy monolog Rutgera Hauera z filmu "Łowca Androidów".
Prezentujemy jednego z głównych kandydatów na klubowy album roku!

Tracklista:
01. My Sunset
02. Dreamers Of Dreams
03. Neo Romance (feat. Ben Lord)
04. p:Machinery
05. Revolution Industrielle
06. Slowmotion III (with Solarstone)
07. Strange World (feat. Sami Uotila)
08. Glowing Skies (with Lowland)
09. Nana
10. Redemption
11. Purity
12. Z21 (with Activa)
13. North Star (with Giuseppe Ottaviani)
14. Harmonia


PREMIERA: 17.07.2015


Źródło: Prologic Music
ODPOWIEDZ