Paul Kalkbrenner - Icke Wieder (new album preview)

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Niedawno Paul Kalkbrenner udostępnił na swoim profilu Youtube
zwiastun swojego nowego albumu pod nazwą "Icke Wieder"
Znamy go głównie dzęki rozgłosowi jakiswojego czasu zrobił w filmie Berlin Calling, głównie dzięki swoim utworom jakie się w nim pojawiły.
Berlin Calling odniósł ogromny sukces - co też przesądziło o jego karierze. Od tamtej pory fani Paula bacznie obserwują jego nowości muzyczne wyczekiwając nowego albumu.
Teraz już wiadomo że premiera "Icke Wieder" nastąpi w dniu 03 czerwca tego roku
Trackklista do niej wygląda następująco:

01. Böxig Leise
02. Gutes Nitzwerk
03. Jestrüpp
04. Schnakeln
05. Kleines Bubu
06. Des Stabes Reuse
07. Sagte Der Bär
08. Kruppzeug
09. Schmökelung
10. Der Breuzen



Sam śmiało mogę się nazwać fanem tego pana gdyż wciąż urzekają mnie jego utwory i remiksy- głównie charakterystycznym stylem, który automatycznie kojarzy się z jego Twórczością.
Do całości bardzo łagodnie i z pewnym smakiem wprowadza''Böxig Leise''
Każdy utwór ma w sobie coś charakterystycznego i się mocno potrafi wyróżnić od pozostałych -- więc póki co trudno tu porównywać,- tym bardziej że opieramy się na zwiastunie. Nie zmienia to faktu, że każdy utwór chociaż we fragmencie świadczy o wysokim potencjale artysty - i z czystym sumieniem mogę polecić śmiało ten krążek każdemu, kto jest zwolennikiem brzmień melodyjnych
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Powtórzę to co już napisałem na Shok.pl. Płyta zapowiada się na spokojniejszą niż soundtrack do "Berlin Calling". Patrząc z pespektywy czasu to wszystkie albumy Kalkbrennera były dość spokojne. W przeciwieństwie do epek, które rozgrzewały nie jeden parkiet. Mam nadzięję, że Paul Kalkbrenner Musik, bo to właśnie ten nowy label Kalkbrennera odpowiada za ten album, będzie wydawał również epki, bo wciąż czekam na "Gigahertz" aka "Torching" :)

Ciekawe jest również znaczenie tytułu ""Icke Wieder" ("Icke Wraca"). Icke to było zdrobnienie jakie używali bohatorowie filmu "Berlin Calling" w odniesieniu do Ickarusa (granego przez Paula).
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator
Posty: 81
Rejestracja: 11 gru 2010, o 09:55

Torching <3
T.
ODPOWIEDZ