DMC #669 2011-02-25

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

kamillo007 pisze:Tak jak poprzednicy przylaczam sie do grona 'sluchaczy' aby pojsc do przodu. Bo jak kiedys DMC promowalo nowe utwory, to teraz jest czesto za kims. A w obecnych czasach jest sporo propozycji z innych gatunkow, ktore sa malo znane i moglby pokazac ze DMC moze byc przed kims.
Dobrze prawisz, uważam, jako fan muzyki trance, że DMC jeśli chodzi o trance jest za innymi radiostacjami, co wynika z wszechobecności podcastów i już nigdy pierwsza nie będzie, natomiast jeśli chodzi o inne gatunki, to sprawa jest otwarta i na prawdę można wypromować fajne utworki.
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

Mam 30lat słucham MR praktycznie od początku i szlag mnie trafia jak słyszę wałki z pozycji 32 czy 16 ...jeśli to jest jakikolwiek wyznacznik muzyczny to po prostu porażka ! Z ręką na sercu powiem ,że mam dość oklepanej arminowskiej armady !!! Innowacja i rewolucja to klucz do sukcesu w Dmc !!!! dum spiro spero :) <<<DMC>>>
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

Ps.miało być nr 18 ten Police żałosny//////////
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

bergen69 pisze:Mam 30lat słucham MR praktycznie od początku i szlag mnie trafia jak słyszę wałki z pozycji 32 czy 16 ...jeśli to jest jakikolwiek wyznacznik muzyczny to po prostu porażka ! Z ręką na sercu powiem ,że mam dość oklepanej arminowskiej armady !!! Innowacja i rewolucja to klucz do sukcesu w Dmc !!!! dum spiro spero :) <<<DMC>>>
Dokładnie, ale powiem więcej takie "produkcje" nie miałyby szans zaistnieć w porządnej audycji, a za taką uważa się chyba DMC. Czy naprawdę jest sens umieszczania ich na DMC, można zrozumieć że to radio jest komercyjne, ale uważam, że pewnej granicy nie powinno się przekraczać.
Podpisuję się też pod tym, że czas otworzyć się na nowe gatunki, po to chociażby, żeby przyciągnąć jeszcze większą liczbę słuchaczy.
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
StacjaPekinClubbers
Posty: 233
Rejestracja: 6 lut 2011, o 19:05
Lokalizacja: Bolesławiec All Worlds Min======[]=Max ♫♫♫
Kontakt:

no to mamy nastepne nowe Notowanie ;)
Awatar użytkownika
sonicdivision
Posty: 25
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:59
Kontakt:

bergen69 pisze:jak słyszę wałki z pozycji 32 czy 16 ...jeśli to jest jakikolwiek wyznacznik muzyczny to po prostu porażka ! Z ręką na sercu powiem ,że mam dość oklepanej arminowskiej armady !!!
akurat pozycje 16 i 32 z Arminem i Armadą nie mają za wiele wspólnego...

cieszy Nhato na szczycie, w końcu doceniony w DMC :piwo:
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

kamillo007 pisze: Gdzie sie podzialy stare Deep Dance?
Miałem okazję słyszeć najnowszą część i mimo utworów radiowych bardzo przyjemnie się tego słuchało.Z tego co pamiętam druga część deepa jest trancowa i też daje rade,więc coś dla fanów ; )
The First Principle: Play It Fucking Loud!
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

Damian <SonicDivision> nie miałem nawet tego na myśli :piwo:
Kim Svärd - Manne's Song number 1? :twisted:
3mam kciuki za Pinków !!! :)
<<<DMC>>>
Awatar użytkownika
Walcott
Posty: 40
Rejestracja: 25 lut 2011, o 20:51
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew
Kontakt:

Witam,mam 27 lat.Słuchalem listy DMC w latach 1999-2003 (na starym wysłużonym kaseciaku :D ).Od tamtego czasu nie słuchałem listy czyli przerwa 7 lat..(z wyjątkiem 500nego notowania) Powiem tak : to co było a co jest teraz to niebo a ziemia...Przykro mi to mówic ale wg mnie program stracił swój klimat. Kiedyś liczne telefony do radia,pozdrowienia,głosowanie ,konkursy,jingle i przyjemna nuta w podkładzie...dziś mamy hity z Seven... Na liście większość kawałków podobała się,wpadała w ucho...dziś tylko 1 może 2? Rozumiem każdy ma inny gust...ale to juz nie jest ten program co kiedys...może dlatego że trendy muzyczne bardzo się pozmieniały,albo ja juz jestem za stary :D
TRANCE MUSIC IS STILL ALIVE
Awatar użytkownika
Walcott
Posty: 40
Rejestracja: 25 lut 2011, o 20:51
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew
Kontakt:

A co do pozycji 32... naprawdę tragedia... :cry:
TRANCE MUSIC IS STILL ALIVE
ODPOWIEDZ