DMC #670 2011-03-04

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

nie tylko Ty <<<DMC>>>
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post został usunięty.
Ostatnio zmieniony 6 mar 2011, o 18:48 przez Roxy, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Naruszenie regulaminu: Niecenzuralne słowo
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Desper pisze:Post został usunięty.
Z całym szacunkiem do moderacji, ale nie mogę zrozumieć powodu usunięcia powyższego postu. To było potraktowane troche nie fair wobec człowieka, który angażował się w To forum praktycznie od samego początku.
Chciał się zyczajnie pożegnać, wyraził też przy tym szacunek dla innych słuchaczy DMC. i przez jedno niecenzuralne słowo [nie bede cytował] na którym można było poprzestać - został usunięty cały wpis..
Nie wiem - skoro desper zapewnił, że to jego ostatnia opinia dotycząca listy - to czemu ją usunięto? nikogo nie obraził, nikogo do niczego nie namawiał, niecenzuralne słowo można było przecież zamienić [ jest cała masa zamienników] , bądź też zmienić zdanie. Ale wpis można było zostawić.
Odbieram to niestety jako mało poważne traktowanie ludzi którzy z audycją spędzili dużą część swojego życia.
Może i moja opinia się Tu nie spodoba również.. Ale stosowanie tego typu decyzji i mnie się przestaje podobać.
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Zobacz kto edytował,normalka.
Roxy jakbyś nie zauważyła to post był bardzo wartościowy...
Trzeba było zamienić gówno na coś innego jak Ci tak bardzo nie pasowała prawda.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Desper to jedna z wartościowszych osób na tym forum, nie chciałbym napisać, że była, bo to byłaby wielka strata. Ale jeśli by odszedł to wcale bym się nie zdziwił, też uważam, że usunięcie w całości jego postu było po prostu nie fair.
Cóż może jak zaczną odchodzić kolejni, szczególnie tzw. "starzy wyjadacze" to może ktoś pójdzie po rozum do głowy. No chyba, że audycja chce teraz postawić na słuchaczy głównie pokroju Davevandeepa, tylko nie sądzę, żeby wtedy forum długo "pochodziło", już teraz aktywność na nim jest niska, a należy wspomnieć, że są to głównie zasługa stałych słuchaczy.

PS. Jak już napisałem wcześniej, słucham listy od samego jej początku, na forum jestem kilka lat, ale jeśli nic się nie zmieni, nie będę się długo zastanawiał nad przestaniem słuchania audycji. Slave co do Roxy to zgadzam się z Tobą.
"piszę to co myślę" 8-)
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Najgorsze jest to, że to co piszemy na forum nie jest chyba brane pod uwagę. Co z tego, że napisaliśmy 100 propozycji utworów, jak na liście pojawiło się może z 5 z nich.

Nie wiem co Desper napisał, w każdym razie jeśli chodziło o jedno przekleństwo, to czy nie można było go po prostu wykropkować?
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

witam.to nie Lejdis...Tylko forum, zasady są po to ,żeby je naciągać do granic możliwości :)
Desper,Slave czy Norbert<nie znam Was osobiście> wystarczy ,że mądrze prawicie . nie znam się też na muzyce tyle co Wy.czymże będzie to forum bez Was????????? niedługo to tylko p.Nawrocka będzie pisała razem ze swoimi wielbicielami .... palca sobie upie.....i idę o zakład ,że plują sobie w twarz tzn. EKYPA MR żle <czytaj beznadziejnie> postawiła na armadę i komerchę! tragiczna przyszłość czeka DMC<oby nie> teraz to już trzeba się modlić ,żeby do 1000 notowania dotrwało <cóż za rocznica>
niektórzy moi znajomi przestawili falę o 0,8...żałosne ale prawdziwe :(
Marco V - C:\del*.mp3 nie cofajmy się proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę .
nawet jak mam humor zj.... to wystarczy ,że włączę MR to chce się żyć.oczywiście MW tworzy niesamowity klimat <szacun>
<<<DMC>>>
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Kiedyś, gdy powstawało to forum sądziłem, że istotą jego jest to, że m.in. my, forumowicze będziemy mieli jakiś, wpływ na listę. Właśnie chociażby poprzez nasze sugestie dot. propozycji na nią, niestety ale przeliczyłem się i to dosyć bardzo, zresztą do takich wniosków i to pewnie dużo wcześniej doszli inni. Damian, masz rację, statystycznie % naszych propozycji na liście jest, niestety bardzo niski. Dlatego zastanawiam się, czy w tym tygodniu coś na nią proponować.
Należy też w końcu zadać dwa pytania, czy lista jest dla nas, czy my dla niej, może ktoś o tym zapomniał, oraz drugie myślę, że ważniejsze, w jakim stopniu Maciek ma jeszcze na nią wpływ.
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Mnie smuci ten fakt, że już wielu fanów programu zdecydowało się już dawno pożegnać się z nim.. Są to Ci ludzie , którym lista zawdzięcza swój dobry start i rozwój. Smutne to jest bo Ci właśnie ludzie zasługują Tu na najwięcej szacunku.. Dziś mimo, że czasem się o nich wspomina, to praktycznie są zapomnieni. Jestem pełen podziwu dla tych osób które aktywnie się tu wypowiadały i starały się mieć pewien wpływ na kształt ogólnej całości listy i jednocześnie wdzięczny za wiedzę, która pomogła mi stworzyć obraz tego całego muzycznego świata. Tu wpisy Despera były bardzo uczące i przydatne[ Dużą ma wiedzę - niejednokrotnie się nią dzielił - choć wcale nie musiał tego robić] Norbert - pełen szacun za wytrwałość, nie wiem czy są jeszcze gdzieś ludzie, którzy słuchają audycji od samego początku do dziś, ale aktywnie się wypowiadasz. Mam jednak nadzieje że jednak jeszcze troche pobędziesz :)
Lipa pełna - tracić takich ludzi, Szkoda bo całe to zaangażowanie jest zwyczajnie omijane. Ale rozumiem wybory powyższych użytkowników. Mają swoje powody, które też zostały przedstawione. Zawsze będę ich szanował.
P.S.
Sam nie mam zamiaru rezygnować czy też odkładać na jakiś czas audycje i forum. Tożsamiam się z DMC od kiedy miałem ten fart je poznać. Głęboko ten program się we mnie zakorzenił :) Również forum zawdzięczam poznanie wartościowych ludzi :) To dużo dało - i nie wiem w sumie czemu teraz tak się dzieje. Przyczyny z pewnością by się znalazły - ale wewnętrznie to naprawdę nie wiem..
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
Gosia
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:51
Lokalizacja: Lubań

Bardzo zdziwiła mnie wczorajsza postawa wobec postu Despera.Nie użył w,nim żadnych obelg ani niczego złego oprócz jednego słowa,które jest lekkim przekleństwem i wystarczyło je wykropkować.To,że napisał ze lista go nudzi,to nie znaczy,że namawiał w jakiś sposób innych,by listy nie słuchali (tak jak wczoraj niektóre osoby,to odebrały).Forum jest do dobrych i złych opinii wiec nie można tylko trzymać opinii pozytywnych o liście i kasować takie,w których ktoś mówi prawdę,że lista jest dla niego nudna i chce z niej zrezygnować .Niestety,dla mnie tez lista jest coraz mniej wartościowa,nie ma już takiej mocy jak kiedyś i pomału się od niej odsuwam...
Life is too short, don't stress everyday
Leave your worries behind go out and play
ODPOWIEDZ