DMC #670 2011-03-04

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
DMCManiak
Posty: 108
Rejestracja: 13 gru 2010, o 19:07
Lokalizacja: Lubin

Szkoda, że ja nie mogłem go przeczytać, bo został usunięty. Mógłby ktoś "ciupenkę" zacytować co napisał?

Ja juz teraz też nie słucham DMC, bo nie ma sensu. Nic nie jest brane pod naszą uwagę, nawet na tym forum. Tak naprawdę gdyby nie my, to gówno a nie forum by działało. Sorry Roxy, ale odkąd dostałaś funkcję moda zmieniłaś się. Co, polecenia dostajesz od Maćka, żeby każdy kto napisze coś złego na temat muzyki, notowania ma być usunięty? Niestety, ale prawda boli. Boli też MR, bo jak widać nikt nie liczy się z naszym zdaniem. W każdym notowaniu powinno się znaleźć kilka propozycji od forumowiczów, tych najbardziej wytrwałych. Aleeeeeee nie bo po co, lepiej dodać Heaven'kę, Seven'kę i "woooooow będą się bawić przy tym".

Maćku za każdym razem kiedy oglądałem Twój wywiad dla jelonki przyznawałem Ci rację, bo znasz się na rzeczy. A zobacz co sam teraz robisz. Heaven, Seven to są kluby, w których gra się komercję. Nie róbmy wspaniałej listy Dance Mix Chart w kolejną listę komercyjną.

Pamiętam takie notowania, kiedy leciały takie hity jak Mario Piu - Comunication, JS16 "Lights Go Wild", Deadmau5, Orjan Nielsen i inne hity, to były serie z tych notowań w 2008 roku, notowania były bardzo żywe. Niestety Maćku grasz pod swoje dyktando! Jaki jest sens dodawania w tym notowaniu na miejscu 5 nagranie sprzed półtora roku?! No jaki?! A jak któryś z forumowiczów doda naprawdę petardę to cichosza, nic nie ma na liście! Sorry, ale ja za taką listę dziękuje! Szanuje MR, ale jak mówi Ferdek "pałka się już przegła".

Prosiłbym Cię, jeśli to czytasz - zarejestruj się i wytłumacz nam co jest grane do jasnej ciasnej!
Pozdrawiam wszystkich wiernych forumowiczów! :| :piwo:
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Nie dodam do tych wypowiedzi nic poza moim własnym zdziwieniem. Jak to się w polityce mówi: skandal i granda.
Czy to jest jescze wolne forum, czy już prywata pewnych osób ?? Szanuję Maćka, Chrissa, Gudka, ale moim zdaniem Rox poszła po bandzie. Co do jakości muzy wypowiadano się już wielokrotnie i nie ma tu czego dodawać. Macie prosty wybór, albo utrzymujecie stałych słuchaczy, albo idziecie w komercję i pozyskujecie ludzi, którzy wychowali się na Arminie i Kalwi & Remi.
Oczekuję, ze ktoś, zamiast kasować posty, odniesie się do naszych reklamacji :)
paula
Posty: 101
Rejestracja: 11 gru 2010, o 20:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

Jestem w wielkim szoku że kilka osób postanowiło przestać słuchać DMC i wypowiadać się na forum.
Co do usunięcia postu Despera zdziwiłam się troche. Nie było tam żadnego obraźliwego słowa i wogóle.
Ja nie mam zamiaru gdzieś tam na jakiś czas przestać słuchać audycji czy też wypowiadać się na tym forum.
Awatar użytkownika
DMCManiak
Posty: 108
Rejestracja: 13 gru 2010, o 19:07
Lokalizacja: Lubin

paula pisze:Jestem w wielkim szoku że kilka osób postanowiło przestać słuchać DMC i wypowiadać się na forum.
Co do usunięcia postu Despera zdziwiłam się troche. Nie było tam żadnego obraźliwego słowa i wogóle.
Ja nie mam zamiaru gdzieś tam na jakiś czas przestać słuchać audycji czy też wypowiadać się na tym forum.
A po co mam słuchać czegoś co już słuchałem rok czy dwa lata temu, albo coś co jest nieciekawe, skoro mogę te kilka godzin spędzić w gronie kumpli czy rodziny i poświęcić im te kilka godzin? Marnowanie czasu na słuchanie "nowych nowości"
Roxy
Posty: 74
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:56
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Nie sądzę aby Desper potrzebował adwokatów.
Rozmawiałam z nim po fakcie i wyjaśniłam mu dlaczego tak a nie inaczej.
Jeśli ktoś ma coś osobiście do MNIE to zapraszam na prv!!! :)

EDIT:

MW jest na czacie w każdy piątek i każdy ma możliwość porozmawiania z nim!
Jest więc możliwość porozmawiania o swoich "bolączkach"
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Dzięki wszytskim za wsparcie. Jest mi bardzo miło i jestem Wam bardzo wdzięczny.

Cenzurowanie jednego słowa nie powinno polegać na usuwaniu całych zdań. tylko na wykropkowaniu liter w danym slowie. Chociaż akurat to słowo które użyłem było związkiem frazeologicznym używanym chociażby przez księdza Tischnera, gdy pisał o rodzajach prawdy:

http://pl.wiktionary.org/wiki/g%C3%B3wno_prawda

Powód jaki podano aby usunąć treść mojego wpisu to ewidentnie ten trzeci rodzaj prawdy.

Do Roxy nie mam pretensji. Zrobiła to co kazał jej Maciek zrobić. Szkoda tylko, że Maciek każe kasować posty z forum które całkowicie ignoruje. Nie przypominam sobie ani jednego jego wpisu, chociaż wszystko o czym piszemy związane jest z audycją którą stworzył.

W poprzednim poście napisałem, że to był to mój przedostatni post. Nie przypuszczałem jednak, że sytuacja tak się potoczy. Tak więc będzie jeszcze jeden post w propozycjach propozycji do listy, ale to w swoim czasie.

Jeżeli Tomasz ma mozliwość przywrócenia starego wpisu, bo chyba tylko administrator ma taką możliwość, to będę wdzięczny (oczywiście z ocenzurowaniem tego paskudnego słowa, którego przyzwoici ludzie nigdy nie używają). Wiem, że na starym forum była taka mozliwość, bo kilka razy się zdarzyło, że Gudek cytował usunięte wpisy.

Osobiście jeszcze raz dziękuje tym którzy napisali swoje zdanie na temat tej sytuacji.

Na zakończenie, raz jeszcze życzę Wszystkim zdrowia, szczęścia i dużo dobrej muzyki :)

P.S.

Nie wie, kto powiedział, że namawialem kogokolwiek do zrezygnowania ze słuchania listy lub z uczestniczenia na forum. Powiem tylko, że jezeli ktoś tak napisał, to łże.
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

`Nie wie, kto powiedział, że namawialem kogokolwiek do zrezygnowania ze słuchania listy lub z uczestniczenia na forum. Powiem tylko, że jezeli ktoś tak napisał, to łże`

Albo Gosia sobie coś uroiła,albo nie wiem... w ndz nie bylam do konca na czacie...chociaz szczerze watpie zeby byla taka osoba,ktora po przeczytaniu twojej wiadomosc i przez Ciebie mogla nie slUchac radia lol
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

BTW ciekawi mnie kto usunal mojego posta bez przyczyny edycji str 2 miedzy DMCmaniakiem a Lazarrem<?>
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Ja myślę, że trzeba Macka za gardło ścisnąć w piątek na czacie. Niech nam powie o swojej wizji listy, o tym w jakim kierunku chce podążać. niech nas też poinformuje, jaka rolę odgrywać ma forum, forumowicze i wy, którzy słuchacie listy można rzec od wieków (bo ja jestem tu od dosyć) niedawna), a jaką sponsorzy jak Seven czy Armada, no i jaka jest ingerencja szefostwa radia. Jak wszyscy widzimy sytuacja nie jest ciekawa, a właściciel radia z czystej chęci zysku może maczać palce i ingerować w listę. Sama lista ma ogromny potencjał, tylko trzeba umieć go wykorzystać. Ze świecą szukać drugiej takiej audycji w Polsce, prezentująca taką muzykę, a przy tym interaktywną.
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

Napewno pojawia sie pytania stronne a nie postronne w wiekszosci retoryczne jak tu.
:piwo:
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
ODPOWIEDZ