JUBILEUSZOWY X ZLOT DMC NIEBAWEM

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:59

dmcfan pisze:DO ZWIERZAK:

BEDZIE BEDZIE!!!! SPOKOJNA TWOJA ROZCZOCHRANA CZLOWIEKU!!! JUZ TY SIE MARTWIC O TO NIE MUSISZ I LEPIEJ ZEBYS SIE NIE POKAZYWAL!!! NIE POTRZEBA LUDZI TWOJEGO POKROJU!!! SWOJA DROGA TWOJ NICK I ZACHOWANIE IDEALNIE DO SIEBIE PASUJA :D
Zwierzak zawsze taki byl a bedzie jeszcze gorszy :):)

Swoja droga ze starym teamem mam kontakt i z tego co mowia to nikt sie nie wybiera.

Milej zabawy
Roxy
Posty: 74
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:56
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Dziwne bo ja widziałam, że "Stary team" deklaruje obecność bynajmniej jakaś jego część.
Poza tym o czym tu gadać DMC Teamu nie ma formalnie...stare zamierzchłe czasy :)

Dziękujemy zwierzaczku na pewno będzie przednia;)
Pozdrawiam Wszystkich którzy się wybierają;)
Awatar użytkownika
tomvanbeat
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 22:03
Lokalizacja: Wojcieszów/Wrocław
Kontakt:

to co było kiedyś to przeszłość a powinno nas interesować tylko to co jest teraz i co będzie :)

wracając do zlotu... ze swojej strony serdecznie zapraszam :piwo:
na pewno będzie miło i bardzo tanecznie :D
Będzie czas poszaleć i porozmawiać, a co do szaleństw na parkiecie jako, że moja osoba wtrąci muzycznie swoje kilka groszy w tym dniu zapraszam już dziś na mojego house'owo-elektrycznego seta na sale AS DMC i nie tylko... :)
Zapowiada się przednia zabawa nie może nikogo zabraknąć !!
zapraszam na mój oficjalny profil na Facebook'u :)

https://www.facebook.com/djtomvanbeat
Awatar użytkownika
davevandeep
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2010, o 20:33
Lokalizacja: lubomierz

[quote="Roxy"]Dziwne bo ja widziałam, że "Stary team" deklaruje obecność bynajmniej jakaś jego część.
Poza tym o czym tu gadać DMC Teamu nie ma formalnie...stare zamierzchłe czasy :)

no i dobrze ze nie bedzie co nie których osób z teamu na nie które osoby mam uczulenie!!!!
Awatar użytkownika
JorgenDave
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2011, o 12:42
Lokalizacja: Ścinawa
Kontakt:

I ja ze strony swojej skromnej osoby zapraszam wszystkich na tę własnie imprezę. Bedzie napewno energicznie brzmieniowo, a jak widać wachlarz stylów jest całkiem spory. Pozdrawiam i Zapraszam :)
http://www.ftb.pl/dj.asp?id=2101 Zapraszam Wszystkich do głosowania ! :)

http://www.ftb.pl/dj.asp?id=2101&opcja=sety Sety dostępne !
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Fajnie że zlot będzie tego samego dnia co egzaminy summmer dj..
Może uda się pogadać z kilkoma ludźmi z czata przy piwie i dobrej muzyce :) co rozumiem poprzez określenie różnych gatunków które mają zostać zaprezentowane.. :) fajnie bedzie
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
paula
Posty: 101
Rejestracja: 11 gru 2010, o 20:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

szkoda że zlot odbywa się w czasie świąt.....bardzo chciałam sie pojawić na najbliszym zlocie a tu nic z tego,bo jak zawsze święta w atmosferze rodzinnej......ale może sie następnym razem uda..............już teraz życzę wszystkim udanej zabawy:)
Zeus
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2011, o 08:37

:/
reciaka
Posty: 8
Rejestracja: 9 mar 2011, o 21:25

Będą osoby które były zżyte z DMC i ekipą MR zanim team wogóle powstał... czyli ludzie że tak powiem DMCmaniacy sprzed 10 lat
Awatar użytkownika
Caparzo
Posty: 39
Rejestracja: 24 mar 2011, o 20:53
Lokalizacja: Kamienna Góra
Kontakt:

Zeus pisze::/
to dopiero jest konstruktywny post.
admin lub mod powinien sie takimi zając.

btw

co do spota to ja bym chętnie sie wybrał ale nie wiem jak pracuje i dupa. a druga sprawa to święta.
ODPOWIEDZ