JUBILEUSZOWY X ZLOT DMC NIEBAWEM

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Awatar użytkownika
tomvanbeat
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 22:03
Lokalizacja: Wojcieszów/Wrocław
Kontakt:

Wydarzenie na facebooku kto będzie niech się dopisuje ;)

http://www.facebook.com/event.php?eid=196732303683584
zapraszam na mój oficjalny profil na Facebook'u :)

https://www.facebook.com/djtomvanbeat
BisMarc
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2010, o 20:36
Lokalizacja: Szprotawa

Szprotawa melduje sie na tej imprezie... teraz to mam nadzieje ze nic juz nie stanie na przeszkodzie aby znaleźć sie na tym pamietnym dziesiatym zlocie :)
KALINKA
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 18:31

Do zwierzak: Historia DMC zaczyna się długo, długo przed Teamem, więc wprowadzanie podziałów na starszych, młodszych, lepszych czy gorszych nie ma w Twoim wypadku uzasadnienia, bo najwyraźniej ta historia jest Ci obca. Do reszty - kochani, podpisuję listę obecności i już odliczam godziny do spotkania w gronie Rodziny DMC:-) Pozdrowienia ze Zgorzelca!:-)
zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:59

kalinka. Pytanie tylko dlaczego zostali zaproszeni wszyscy ze starej ekipy dmc a zalozyciel Teamu nie. Hmm ciekawe.
Po drugie przypominam Tobie ze to team jezdzil z Maciek zawsze po klubach. Najczesciej tam byli najstarsi sluchacze dmc.
Po drugie historia jest mi dobrze znana. No ale moze 6 lat sluchania dmc to za malo ......
reciaka
Posty: 8
Rejestracja: 9 mar 2011, o 21:25

6 lat to zdecydowanie za mało... ja od 6 lat nie udzielam się aktywnie w dmc i imprezach a pare lat wstecz to wiele się działo, nie bardzo jestem wtajemniczona w afery jakie się działy ale kiedyś długo zanim dmc team powstał również była zżyta grupa bezpośrednio z cłopakami z radia, może przywiozę fotki z tamtych czasów na zlota:)
Roxy
Posty: 74
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:56
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Każdy nich czuje sie zaproszony bo indywidualnych zaproszeń nie wysyłaliśmy, ale zloty są po aby się spotkać i przyjeżdżają ci którzy tego chcą. Czuj się zaproszony tak jak każdy lubiący piątkowe audycje.
Awatar użytkownika
tomvanbeat
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 22:03
Lokalizacja: Wojcieszów/Wrocław
Kontakt:

dmc ma łączyć nie dzielić i tego się trzymajmy ;)
zapraszam na mój oficjalny profil na Facebook'u :)

https://www.facebook.com/djtomvanbeat
KALINKA
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 18:31

Do zwierzak - Wybacz, ale dalszą dyskusję z Tobą uważam za bezsensowną. Nie zamierzam się z Tobą licytować na lata,bo to jest żaden argument: liczy się muzyka, pasja i zaangażowanie. Obecność na imprezach związanych z DMC również, i to bez zaproszenia - bo czy prawdziwy Maniak Twoim zdaniem naprawdę go potrzebuje? Pytanie retoryczne...myślę, że jako zdeklarowany od sześciu lat fan DMC powinieneś znać odpowiedź... DMC ma łączyć,jak napisał wyżej tomvanbeat, pomyśl nad tym. Pozdrawiam.
djzloty
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 12:00

Plakat imprezy gotowy :D
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

oo Eleganzko - ostatnie plakaty jakie pamiętam to za czasów DMC Project były :P
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
ODPOWIEDZ