DMC #700 2011-10-07

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Nie manipuluj moimi słowami, bo tegosobie nie życzę!

Szanowny kolega zwierzak ani Ciebie, ani mnie, ani nikogo innego nie nazwał frustratem. To, że teraz nie ma tego słowa w twoim poście to zasługa Lazarusa, który szybko zareagował na chamstwo.
zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:59

Matishe ucisz sie juz prosze. Bo nikt nie chce z Toba dyskutowac.
To ze Twoim rozumem manipuluja inne osoby nie znaczy ze kazdy pozwoli na manipulacje.

PS:Idz na silownie tam zapewne znajdziesz ludzi swojego poziomu :)
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Panowie, zakończcie już tą licytacje. Jeśli macie coś do wyjaśnienia między sobą, zróbcie to na priv a tu ograniczmy się do dyskusji na temat 700 notowania ;)
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

1.) 700 notowanie DMC:

Hmmmmm, notowanie w stosunku do poprzednich The Bestów, bylo prawdziwym The Bestem, tzn. pokazywalo historie DMC. Faktem jest, ze zasze wiazalo sie to z checia pokazania w wszystkiego tego co w DMC bylo najlepsze jezeli chodzi o muzyke;
i tu pojawialo sie przelicytowywanie sie ktory utwor jest lepszy od drugiego, i ile bylo osob tyle bylo ocen.

Dlatego tez, wszelkie klotnie tego typu co powino a co nie powinno byc nie powinny miec miejsca, bo nie chodzi tu o ukladanie tysiecy utorow z DMC w jedna liste od naj naj naj lepszego do najgorszego,,, Chodzi tu o jednorazowe pokazanie historii DMC, po trochu dla starych fanow zeby im sie łezka w oku pokrecila, po trochu dla Nowicjuszy, aby sie troche zaznajomili z historia muzyki.

Chcialbym przypomniec ze notowania 250 i 300 byly jedynymi ktore podsumowywaly DMC i to w nich nalezy szukac podsumowan, a nie w The Bestach. The Besty sluza temu co powyzej naipsalem, sa lekcja historii.

2.) Dziwna kłotnia co do kształtu DMC:

Dzis z persektywy 10 lat z DMC (aczkolwiek od 507 notowania,tj.od konca 2007 roku zaprzestalem Kultu DMC, notowania, oblicznia, statystykowania, wygrywania nagrod), wiem ze DMC bylo dla mnie tylko przystankiem, krokiem (o nieocenionym wplywie i waznosci dla mnie) w drodze po muzyce klubowej.

Teraz zyje klimatami Techno, Hardtechno, Industrial oraz kolekcjonuje klasyke muzyki klubowej. Poswiecam temu sporo czasu, ale i draze coraz to bardziej przepastne zasoby nowych nutek.

Moge sie tu wypowiedziec jedynie za siebie, ale chcialbym, zeby reszta Postujacych w tym temacie tez to przeczytala:

Nie robcie z DMC jedynego wyznacznika muzycznego dla siebie samego i innych. Uwazam sie za dojrzalego fana muzyki klubowej i nie wzoruje sie na jakichkolwiek zestawieniach, lecz na swoim guscie. Wg niego dobieram eventy, tracklisty w mojej mp3, oraz sluchane przezemnie audycje,podcasty, etc.

Zwracam sie tu do Old fanow, ktorzy widze na sile chcieli by cos zmieniac, zostawcie sprawy Głownodowodzacemu, a sami w swoim zaciszu pielegnujcie swoje gusta i badzcie im wierni.

DMC to nie sekta. Poczatkowo kazdy byl jej wierny i przez jej pryzmat ksztaltowal swoje gusta, ale do czasu. Po latach, nalezy sie usamodzielnic i zaczac zyc swoim zyciem. A zycie i ksztalt DMC zstawic nastepnym pokoleniom, zyjacym w nowym wyewoluowanym kierunku muzyki.

Opisuje tu swoj przypadek, ale mam nadziej ze nie jestem odosobniony (poparcie mile widziane).

Takze prosze zakoncze te przeciaganie racji, kogo jest prawidlowa, a kogo nie. Bo DMC jak kazda inna lista jest dzis tworem dzialajacym na tym samym rynku co pozostale, i oddzialowuja na nia te same czynniki, ktore wplywaja na reszte i nie da sie tego zmienic,,,,,,,chyba ze jestescie w stanie wylozyc tyle $$$, co sponsorzy MR i DMC.
Respect The Oldskool

;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: żagań / zielona góra / wrocław

700- tki nie mogłem słuchać na żywo , dziś dopiero ją odsłuchałem. Cieszę się , że Maciek zagrał tyle znanych utworów z wcześniejszych notowań. Jeśli chodzi o samą liste co tygodniową to temu wszystkiemu winna jest komercja , która ogarneła muzykę klubową , dostęp do internetu każdego z użytkowników . Większość z nas zna już wiekszość utworów zanim staną się nowościami , dlatego uważam , że można by było troche na liste "wpuścić " muzyke z innego gatunku niż trance czy house.Proponuje np. D&B , dupstep . Na listę jako nowości powinny pojawiać się nieznane nam dotąd utwory , a myśle , że większość z nas o wiele bardziej było by usatysfakcjonowanych :)
Pozdrawiam Piotrek , dawniej Superseven :)
mati
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2011, o 18:57

witam wszystkich 700 notowanie DMC bardzo , bardzo mi się podobało , super wieczór z mega utworami i wielkie dzięki za taką porcje extra muzyki. Mam pytanie ma ktoś z was to wydanie w formacie mp.3??
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

mati pisze:witam wszystkich 700 notowanie DMC bardzo , bardzo mi się podobało , super wieczór z mega utworami i wielkie dzięki za taką porcje extra muzyki. Mam pytanie ma ktoś z was to wydanie w formacie mp.3??
Dostałeś już na PRV.
Pozdrawiam
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

Tez bym prosil o linki do DMC 700, z gory dzieki, moje gg 24965458

LUB wrzuc na forum.

Pozdro :)
Respect The Oldskool

;)
paula
Posty: 101
Rejestracja: 11 gru 2010, o 20:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

to była niezapomniana noc..... jak się niektórych kawałków słuchało to aż ciary przechodziły..... oby kolejne The Best Of The Best było tak samo rewelacyjne jak to......
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

przemek1krzyzkowko pisze:Tez bym prosil o linki do DMC 700, z gory dzieki, moje gg 24965458

LUB wrzuc na forum.

Pozdro :)
Ja mam podobne zamówienie :)
ODPOWIEDZ