DMC #768 2013-02-08

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 838
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Z nowości >> Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Like Spinning Plates, Aruna - Save the Day (Tom Fall Remix), Armin Van Buuren - Communication zasługują na moje uznanie ale Ummet Ozcan - The Code to dopiero petarda :D szkoda ze z listy weleciał MaRLo - Lightning i Paul Oakenfold - Southern Sun (Orkidea Remix)
Zolwikcz86
Posty: 18
Rejestracja: 9 mar 2012, o 21:16

Cieszy mnie moja propozycja na liście Avernus - Schizophrenia :D Mam nadzieje że pozostanie dłużej na liście :D
Z nowości jeszcze Giorgio Ponticelli – Pntx Rise oraz W&W & Ummet Ozcan – The Code bo to są kapitalne numery przy których aż się chce skakać :D Numerem 1 jestem trochę zaskoczony, w moim odczuciu kawałek przeciętny :P
Mam nadzieje że Rank 1 vs M.I.K.E. - Elements Of Nature znajdzie się na szczycie bo kawałek jest bardzo dobry !!
Pozdrówki :D
kajto
Posty: 12
Rejestracja: 7 sty 2011, o 22:55

Zgadzam się z Żółwikiem ;) w 100 %
CzlowiekDyktafon
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2014, o 15:02
Lokalizacja: Bolesławiec

Witam!
Ostatnimi czasy zacząłem zastanawiać się co zrobię ze wszystkimi audycjami, które do tej pory nagrałem, ponieważ zaczyna

już mi powoli brakować miejsca. Postanowiłem poudostępniać Wam nagrania, którymi dysponuję ;)

Link do pobrania audycji:
Part 1
Part 2

Pliki podzielone na części po 200 MB.

Krótkie informacje:
* jakość: 128kbps (w przypadku starszych nagrań)/192kbps (w przypadku nowszych nagrań)
* rozmiar: 270MB
* pliki mp3 podzielone są na części, jeżeli zmienią się informacje RDS
* użyty do nagrania program: streamripper

Pragnę jednak zwrócić uwagę, iż niektóre nagrania mogą być po prostu kiepskiej jakości bądź przeskakiwać. Dzieje się tak,

ponieważ wcześniej mój domowy serwer, na który to nagrywam audycje, był podłączony do sieci w sposób bezprzewodowy za

pomocą mizernej antenki Wi-Fi, a raczej kawałka szarego kabelka, który za dziecka zawsze chciał zostać taką anteną. W

efekcie tego serwer po prostu tracił połączenie z routerem, a więc i przestawał na chwilę nagrywać. Takie sytuacje mogą

zdarzyć się aż do nagrań z marca 2014.
Również pragnę nadmienić, iż niektóre audycje mogą być wybrakowane - dawniej po prostu włączałem nagrywanie ręcznie, więc

po prostu zapomniałem włączyć nagrywanie. Takowa ewentualność dotyczy wszystkich nagrań aż do nagrania z dnia 11 kwietnia.

Od nagrania z dnia 11 kwietnia nagrywanie audycji odbywa się automatycznie w godzinach 20.30 - 1:40. Jest to ustawione "na

twardo", więc może zdarzyć się tak, że zostanie ucięte intro programu DMC lub płyta Aly&Fila. Po prostu są prześlizgi

czasowe :P

Wszelkie uwagi proszę wysyłać na PW.

Dziękuję za uwagę :)
ODPOWIEDZ