Wasze propozycje do listy.

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
damianopatowek
Posty: 88
Rejestracja: 6 gru 2012, o 17:22

Pozostajemy w temacie Tracid Theory:

S.H.O.K.K. - Triple 7 (Space Raven's Tracid Theory Remix) :D

camelox
Posty: 13
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:02

na triple 7 trzeba jeszcze chwilę poczekać :D ... w międzyczasie dorzucam jeszcze jedną propozycję do listy... przecudowny space raven!

Gareth Emery feat. Bo Bruce - U (Space Raven's Unofficial Touch)



https://www.youtube.com/watch?v=xIeKlNf040w
Awatar użytkownika
kamila
Posty: 31
Rejestracja: 2 lis 2012, o 17:57
Lokalizacja: Komarno

Moja propozycja do DMC to Joel Hirsch Feat Dustin Allen - Alive (Aly & Fila Remix) Live @ ASO
polecam i pozdrawiam 8-) :D 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

// EDIT: player.
DJ KAMCIA

Dla mnie DMC jest jak klub w , którym mieszkam a muzyka grana przez DJ M tętni życiem
camelox
Posty: 13
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:02

powracam do propozycji damianopatowek jako że S.H.O.K.K. kończy właśnie swoją działalność na scenie muzycznej i właśnie wydał ostatni kawałek. Nie jest to przecież anonimowy projekt i chyba każdy zna ich z takich utworów czy remixów jak "Isn't it all a little strange", "altitude", "coming on strong", "back to earth", "first impression", "ignition", "Folie Á Deux", "City 2 City" czy kolaboracji z Marcelem Woods "Tulips & Chocolate" jak i wielu innych. Myślę, że zasługuje żeby pożegnać się z nim w piękny sposób jakim było by umieszczenie go na liście DMC tym bardziej że zremixował go sam Space Raven i to w klimacie Kai Tracida co doskonale nawiązuje do niezapomnianych czasów muzyki klubowej
S.H.O.K.K. - Triple 7 (Space Raven Tracid Theory Remix)


i jeszcze kilka innych propozycji :P
Gareth Emery feat. Christina Novelli - Dynamite (Myde Remix) świetny klimat z przepięknym wokalem!


Dizmaster - Chasing The Light (Original Mix)


i na koniec fragment uwielbianego przeze mnie kawałka, który stworzył Polak Przemek Gołacki ze Słupska we współpracy z brytyjskim producentem
NG Rezonance & Criostasis - Afraid dosłownie wulkan energii!
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Zaryzykuję... ;)

Phon.o feat. Bass Sekolah - "HereNow"



GusGus - "Crossfade"

skysoundofficial
Posty: 53
Rejestracja: 20 wrz 2013, o 18:18
Lokalizacja: Jelenia Góra, Poland

To ja może coś od siebie dodam hehe:

Armin van Buuren - Communication (Sky Sound Energetic Mix)


:piwo:
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2014, o 19:51 przez skysoundofficial, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
damianopatowek
Posty: 88
Rejestracja: 6 gru 2012, o 17:22

Sky sound, słyszę błędy w przejsciach pomiędzy sekwencjami utworu. Podszlifuj ten kawałek trochę. Zbyt długo czeka się na przejście, ponadto rakuje kilku dzwięków "cymbal", choć nie wiem, jakiej nomenklaruty używa się w Abletonie. Brzmienie dobre,ale do oszlifowania jeszcze. Wstrzymaj się z tą propozycją.
Awatar użytkownika
Krees
Posty: 119
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:44
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Arnej - The Burrow

d[*_^]b |\/| |_| $ | ( !
camelox
Posty: 13
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:02

kilka propozycji ode mnie... pierwsza to rodzima propozycja od jednego z bardziej znanych polskich producentów trance'u Mateusza Stanisza aka Matt Skyer... wszystkie na wysokim poziomie... mam nadzieję że zostaną zauważone

Amir Hussain - Boundless (Matt Skyer Remix)


Dj Fait - Save Your Love (Hands Up Mix Extended)


Luke Bond feat. Roxanne Emery - On Fire (Aly & Fila Remix)


kawałek ku pamięci Polaka Mateusza Bąkowskiego - producenta i dj'a kryjącego się pod pseudonimem Matt Trigle
ReOrder & Ian Standerwick presents SkyPatrol - Sailing Airwaves (In Memory Of Matt Trigle)


Talla 2xlc & Sarah Russell - Build These Walls (Philippe El Sisi Remix)


ps: czy tylko ja mam problem z ładowaniem muzyki z youtube na tej stronie czy coś z tym przyciskiem yt jest nie tak???


// Funkcja przycisku "yt" nie działa w przypadku szyfrowanego "https" , trzeba usuwać "s" , zostaje "http" - wtedy działa. Tylko [yt] bez [url]. pozdro! :)
Awatar użytkownika
damianopatowek
Posty: 88
Rejestracja: 6 gru 2012, o 17:22

Dj Fait jest rewelacyjny! Taki lekki przerywnik od wszystkich ciężkich trance'ów, alternatywa dla house, kolejny przykłąd,że hand's up nie umarł!
ODPOWIEDZ