[2014] RICHARD DURAND - In Search Of Sunrise 12: Dubai

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 838
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Premiera: 17.06.2014
Label: Black Hole Recordings


Seria kultowych kompilacji, która od 15 lat wprowadza słuchaczy w niepowtarzalny, wakacyjny klimat. Zapoczątkowana w 1999 roku przez słynnego DJ'a Tiësto, dziś prowadzona pod okiem innej holenderskiej gwiazdy, Richarda Duranda. Każda część dedykowana jest innemu miejscu, które jest źródłem inspiracji i bardzo mocno zasłużyło się na rzecz promocji kultury klubowej. Po Panamie, Ibizie, Los Angeles, Azji, Indiach, Australii czy Las Vegas, przyszedł czas na gorące Emiraty Arabskie i magiczny Dubaj. Kompilacja "In Search Of Sunrise 12" to perfekcyjny zestaw klimatycznych, słonecznych utworów, będący doskonałą pamiątką z letnich wojaży. Dwie płyty z unikalnym miksem 31 produkcji, m.in. od takich artystów jak Sean Tyas, Rafael Frost, Sunny Lax, Alex O'Rion, Elfsong, Dimension, Moonbeam, Adam Kancerski, Gai Barone czy Driftmoon. Sam Richard Durand przygotował kilka nowych, autorskich produkcji, jak intra "Dubai Desert Fish" i "Atlantis", singiel "Shield Of Faith" z Cynthią Hall oraz świetny instrumental "Sambuca". Czas wyruszyć na kolejną, niepowtarzalną wyprawę po najdalszych zakątkach naszego globu.

Zródło: ProLogic Music.pl
ODPOWIEDZ