SKYDIVER - Aurora (DMC 850 Anthem)

Pełne produkcje, dema, rozmowa na temat produkcji.
Regulamin forum
Regulamin działu
Publikując swoje dzieła, tak produkcje, demo, pełne, jak i sety dj - administracja prosi o publikowanie odsłuchów z profili na soundcloud. Jest to wygodniejsze dla odsłuchiwania dla użytkowników.

[sc]LINK_DO_PRODUKCJI_NA_SOUNDCLOUD[/sc]

Dziękujemy!
Awatar użytkownika
skysoundofficial

10 cze 2014, o 21:38

Przedstawiam oto hymn nad którym siedziałem ponad 6 miesięcy, sporo nie, aż nie da się w to uwierzyc :O

EDIT:
Poprawiony utwór, zmieniona aranżacja, świeżo zrobiony mix. Ten utwór zostanie wydany nakładem niemieckiego labela D.Max Recordings

Życzę naprawdę miłego słuchania, ponieważ również odlatuję przy tym ale nie tylko dlatego że to jest pierwszy hymn w historii listy DMC. :piwo:

Pozdrawiam, :piwo:

Ostatnio zmieniony 10 paź 2014, o 20:26 przez skysoundofficial, łącznie zmieniany 1 raz.
AdrianSadowski
Kontakt:

10 cze 2014, o 23:16

Podoba mi się od 2:00, lubię takie pady z wyciętą górą, później klimat podobny jak w Benassi Bros - Hit My Heart prawda? Myślę, że takim hymnem powinien być utwór co najmniej tak dobry jak jakiś klasyk, który trwał ze 30 tygodni na liście, więc do roboty
Awatar użytkownika
skysoundofficial

12 cze 2014, o 14:36

Oczywiście ;) Powiększe breakdown i rozbuduje melodie ;) :piwo: W kolejnym mixie, będzie jeszcze Anthem Mix i jak starczy czasu to wersja Chilloutowa ;)
Awatar użytkownika
skysoundofficial

10 paź 2014, o 20:31

Awatar użytkownika
adamfrompolen

22 paź 2014, o 10:22

Nawet tytul zachowales :)
Mowi Ci cos EMRAH BARUT ? Wydal to w czerwcu wraz z innymi, 3 remiksami, a Ty piszesz 'ORIGINAL MIX'
.
Awatar użytkownika
skysoundofficial

22 paź 2014, o 14:11

Adam słuchaj, tym razem nie możesz mnie posądzać o kradzież dlatego, iż zrobiłem go naprawde sam. A jesli coś masz jeszcze, to pisz, nie boje sie twojej ostrej krytyki lecz denerwuje mnie to gadanie głupot na mój temat w tej chwili, może i on zrobił swój kawałek i melodie, ale ja zrobiłem swój własny wytwór, którego nigdzie jeszcze nie słyszano, melodia moze byc podobna, dlatego że tej melodii nikt nie znał, nie miał w przysłowiowo "w rękach".
Awatar użytkownika
adamfrompolen

22 paź 2014, o 15:05

Mysle, ze to na bazie tego samego kitu. I nie mow mi, ze to Ty stworzyles. Zrobiles remix z gotowca, ale wczesniej juz ktos to zrobil i wydal. Teraz wyglada to tak, ze masz kolejny plagiat. I w dupie to mam, bo mnie to nie obchodzi. Wyobraz sobie jednak sytuacje, gdy zrobisz cos takiego na wysokim poziomie i wydasz. Nagle Twoj remix znajdzie sie na czole list. Myslisz, ze nie zauwaza tego wydawcy, czy tworcy wczesniej wydanych mixow ? Dopiero wtedy nie pozbierasz sie nigdy z takich problemow.
Pomysl, nim cos takiego zrobisz nastepnym razem, a jesli juz, to zadbaj o prawa do wydania (zwyczajny zakup kitu).
To tyle. Nie posadzam Cie o kradziez, ale zastosowanie w tytule 'Original Mix'.
Pozdro !
Awatar użytkownika
skysoundofficial

22 paź 2014, o 16:53

To nie osądzaj, dlatego że w tytule mam original mix, jest to moja własna robota, i nikomu kitu nie wciśniesz ze niby dalej kradne, to nie jest człowieku plagiat ponieważ zrobiona została przeze mnie i nawet nie myślałem ze taki artysta istnieje, uwierz....
Awatar użytkownika
skysoundofficial

22 paź 2014, o 16:54

Mam już dosyć tego...a szczerze nie chce mi się już o tym gadac, tym razem nie kłamie mówie prawdę, ale co ja ci bede tu tłumaczył skoro nie zrozumiesz,,,,,
Mokila

13 mar 2018, o 17:31

W sumie zrozumiale. Powodzenia w dalszym rozwoju kreatywnym.
ODPOWIEDZ