Piąty album Armina Van Buurena

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 838
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

PREMIERA: 07.05.2013

W tym roku słynny holenderski DJ i producent wydaje swój nowy studyjny album zatytułowany "Intense". Prezentujemy tracklistę wraz ze wszystkimi gośćmi, których Armin Van Buuren zaprosił do współpracy przy produkcji materiału.
7 maja 2013 roku światło dzienne ujrzy długo oczekiwany, piąty autorski album najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego DJ'a na świecie. Nowe muzyczne refleksje i intensywny styl życia przełożone na ponad 2 lata pracy z bardzo utalentowanymi artystami i wokalistami. Nadzwyczajne produkcje, muzyczne fuzje i hymny oraz potężna dawka energii dla fanów muzyki elektronicznej, Armin Van Buuren z dumą prezentuje materiał zatytułowany "Intense".
Każda studyjna płyta Holendra odniosła wielki sukces, począwszy od debiutu "76", przez "Shivers", "Imagine" aż po "Mirage", który w Polsce pokrył się złotem. Nowy album to 15 niezwykle spójnych i dopracowanych kompozycji, które intrygują, fascynują i poruszają słuchaczy. Tak jak doskonałe intro "Intense", w którym partneruje mu słynna izraelska skrzypaczka Miri Ben-Ari, beat-ballada "Sound Of The Drums" z Laurą Jansen, mroczny i niezwykle klimatyczny instrumental "Last Stop Before Heaven" czy przenikliwy "Love Never Came" z udziałem Richarda Bedforda.
Armin ponownie przedstawia swoją muzyczną wizję i aby zrozumieć jego historię nie wystarczy czytać między wierszami. Album "Intense" zasługuje na pełną uwagę, od pierwszego uderzenia do ostatniej sekundy.

Tracklista:
01. Intense (feat. Miri Ben-Ari)
02. This Is What It Feels Like (feat. Trevor Guthrie)
03. Beautiful Life (feat. Cindy Alma)
04. Waiting For The Night (feat. Fiora)
05. Pulsar
06. Sound Of The Drums (feat. Laura Jansen)
07. Alone (feat. Lauren Evans)
08. Turn This Love Around (vs. NERVO feat. Laura V.)
09. Won't Let You Go (feat. Aruna)
10. In 10 Years From Now
11. Last Stop Before Heaven
12. Forever Is Ours (feat. Emma Hewitt)
13. Love Never Came (feat. Richard Bedford)
14. Who's Afraid Of 138?!
15. Reprise

Film prezentujący tracklistę:

Awatar użytkownika
michaltarka131
Posty: 63
Rejestracja: 22 sty 2011, o 10:57

Nie moge sie już doczekać. Dzięki za Info. :piwo:
Awatar użytkownika
Krees
Posty: 119
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:44
Lokalizacja: Lwówek Śląski

parę utworów już słyszałem, więc nie mam najmniejszej ochoty na poznawanie reszty bo dla mnie to kalapita.......
Armin chyba już nie wyprodukuje niczego, co mogłoby mi się spodobać....
d[*_^]b |\/| |_| $ | ( !
Zolwikcz86
Posty: 18
Rejestracja: 9 mar 2012, o 21:16

No to moja recenzja po kilku odsłuchach albumu Intense :)
Dla mnie najlepszy utwór to Sound Of The Drums początek ładnie pianinko gra i wokal kojący a później dobre rozwinięcie -> fajnie buja :D
Drugi ulubiony utwór to Beautiful Life przyjemnie się go słucha :D
Kolejny utworek to Last Stop Before Heaven ten rozwijający się motyw dobrze wkręca :)
Tytułowy Intense kawałek brzmiałby dla mnie lepiej, gdyby nie nie ta wstawka przekombinowana po wchodzących skrzypcach. Coś czuje że Armin wykorzysta do intra Asota ten kawałek ;)
Track Who's Afraid Of 138 brzmi całkiem dobrze ale tytuł nie pasuje :) powinien być mocniejszy moim zdaniem :)
No i jeszcze Alone brzmi ok oraz Reprise całkiem inne ale dobre :)
Pozostałe tracki mniej mi przypadły do gustu :)
Moja ocena 7/10 także nie jest tak źle :) Może mniej trensowo niż na wcześniejszych albumach,a bardziej komercyjnie ale cóż widocznie tak Armin chciał i taki pomysł miał :D
ODPOWIEDZ