DMC #778 26-04-2013

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Notowanie 778 2013-04-26

01. Members Of Mayday - Never Stop (3T - ↑10)
02. Ummet Ozcan - Here & Now (Original Mix) (3T - ↓1)
03. Adrian Sadowski - Hope (7T - ↑2)
04. Ronny K pres. EOYC - Morning Light (EOYC Anthem) (2T - ↑1)
05. Moby & The Loops Of Fury - Para (Original Mix) (6T - ↑2)
06. Andrew Rayel - Zeus (Original Mix) (6T - ↑7)
07. Chris Schweizer & Tomas Heredia - Darksiders (Original Mix) (NOWOŚĆ)
08. John '00' Fleming – Pillars of Creation (5T - ↑16)
09. Fisherman & Hawkins – Apache (7T - ↓5)
10. Push - Universal Nation (Jonas Stenberg Remake 2013) (11T - ↓7)
11. MarLo - BOOM (11T - ↓1)
12. Showtek - Slow Down 2013 (Original Mix) (3T - ↑24)
13. Heiko Laux & Diego Hostettler - Relentless (Diego Hostettler Mix) (NOWOŚĆ)
14. Mauro Picotto & Riccardo Ferri - New Time New Place (Dosem Remix) (3T - ↑4)
15. Simon Patterson - Zero Contact With The Humans (6T - ↓7)
16. Pryda – Power Drive (Original Mix) (3T - Postój)
17. Bulat Nanox - Vodka (14T - ↑11)
18. Festen - Give it To Them (14T - ↑11)
19. W. Tuszyński - Music (Original Mix) (2T - ↑6)
20. Jacob van Hage - Crank (Original Mix) (NOWOŚĆ)
21. Neelix – Smoke & Mirrors (11T - ↓6)
22. Nicky Romero – Symphonica (4T - ↑1)
23. Ashley Wallbridge - Yin-Yang (Original Mix) (NOWOŚĆ)
24. Astrix - High On Mel (2T - ↑9)
25. Andrew Rayel - Musa (Original Mix) (10T - ↑9)
26. Photographer - Tic Tac (Original Mix) (NOWOŚĆ)
27. Gareth Emery - Meet Her In Miami (9T - ↓1)
28. Alexandre Bergheau & Tonny Nesse - Templar (2T - ↑21)
29. Sunflare - Egyptian Wind (10T - ↓7)
30. Alexandre Bergheau - Adduria (9T - ↓13)
31. Liz VS. Lookback - King of My Castle (DJ A-One & Sweet Beats Mashup) (4T - ↑1)
32. Tymek - North Aurora (15T - ↑3)
33. Trance Arts & Colin James - Ballistic (Dubless Mix) (NOWOŚĆ)
34. Armin Van Buuren Feat. Trevor Guthrie - This Is What It Feels Like (W&W Remix) (2T - ↑14)
35. Abstract Vision & Elite Electronic vs Aimoon – Galactic (4T - ↑10)
36. Jay Lumen - Get Yaa! (Original Mix) (NOWOŚĆ)
37. Hanna Hansen vs. Groove Phenomenon - Same Man (Dave Rose Remix) (NOWOŚĆ)

38. Avernus - Schizophrenia (12T - ↓1)
39. Damian Wasse - Amnesia (11T - ↓1)
40. UMEK - I Need You (Original Mix) (NOWOŚĆ)
41. Bobina - The Space Track (Andrew Rayel Stadium Remix) (15T - ↑6)
42. Phunk Investigation - From The Speaker (Original Mix) (NOWOŚĆ)
43. Alan Fitzpatrick - Skeksis (Original Mix) (NOWOŚĆ)
44. Gareth Emery & Ashley Wallbridge - DUI (Original Mix) (NOWOŚĆ)

45. W&W & Ummet Ozcan - The Code (12T - ↓23)
46. Dave202 - Straight Flush (Original Mix) (NOWOŚĆ)
47. Bingo Players - Out Of My Mind (Caveat Remix) (2T - ↓4)
48. Kirsty - Hands High (Afrojack Edit) (NOWOŚĆ)
49. ATB - Never Give Up (Stefan Dabruck & Tocadisco Remix) (NOWOŚĆ)
50. Justin Berkovi - Mondrian (Mononoid Remix) (NOWOŚĆ)
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Widzę, że obiecane wietrzenie w końcu nastąpiło :) I bardzo dobrze!
Patrząc na notowanie, to chyba nastąpiło nowe otwarcie. Lista nabrała muzycznego kolorytu i oby tak dalej!

Pozdrawiam :)
jakub830
Posty: 20
Rejestracja: 18 mar 2013, o 09:37

Witam moze ma ktos odsluch wczorajszego notowania DMC i udostepni?
Awatar użytkownika
Krees
Posty: 119
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:44
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Tym razem nie miałem sposobności słuchania listy więc tylko nowości okminiam.
Po pierwsze aż 16 nowości zrobiło wrażenie :D, w tym jedna moja 33. Trance Arts & Colin James - Ballistic (Dubless Mix), co miło widzieć i chyba faktycznie w końcu lista wywietrzała trochę.

Więc tak, lecąc w dół, pierwszym zaskoczeniem był Ashley Wallbridge - Yin-Yang (Original Mix). Całkiem dobrze mi wchodzi ten numer. Moje uznanie już ma :)
Wyższe nowości nie specjalnie mi smakują; tak sobie-z wyróżnieniem Heiko Laux & Diego Hostettler - Relentless (Diego Hostettler Mix), który nawet po całości mi pasuje i fajnie to chodzi, jednak ten piszczący dźwięk choć za pierwszym razem zniosłem, to za drugim i trzecim już nie i to właśnie odstrasza mnie od tej nuty.
Gdyby nie ten natarczywy, zbyt przesadzony pisk, to byłoby wszystko z tym kawałkiem ok.
26. Photographer - Tic Tac (Original Mix) nie znając utworu, miałem nosa, że mi się spodoba i tak jest :)
Kawałek absolutnie brzmi po mojemu i ode mnie plus jak najbardziej. Mam nadziej, że nie odleci za szybko.
Jay Lumen - Get Yaa! (Original Mix) no no no, nie spodziewałbym się tego pana w liście DMC. P.S. jeżeli już kiedyś był, to nie pamiętam.
Kurczę, niezły numer, choć tego pana stać na wiecej... ale coś nie wiem czy zyska aprobatę słuchaczy...
37 lipa..
UMEK - I Need You (Original Mix) i Phunk Investigation - From The Speaker (Original Mix)
w tych dwóch tylko i wyłącznie brzmienie stopy mi pasuje, nic poza tym...
43. Alan Fitzpatrick - Skeksis (Original Mix) UUUOOOO w mordę to jest nutaaa!!!! masakra, świetne!
Ciężki, rozpędzony parowóz ciśnie 120/h po syberii, 200 ton stali bezlitośnie miażdży wszystko po drodze!
Takiej nuty potrzeba tutaj! :)
Wg mnie ten numer doskonale nadaje się na późne godziny wieczorne/nocne czyli pierwsza dycha listy; dla mnie nawet na 1ke się nadaje. MOOCC
44 Gareth... nieeeee e, mnie nie rusza. Zapewne fanom współczesnego Trance się spodoba. Mi jednak nie, nie widzę tu niczego, co wyróżniałoby ten numer spośród tysięcy innych.
Dave202 - Straight Flush (Original Mix) hm, Dave miło mnie zaskoczył, muszę przyznać, że numer całkiem przyzwoicie smakuje ten song, niezły jest.
Kirsty - Hands High (Afrojack Edit) ...nawet dobreee. widząc tam "Afrojack" sądziłem, że to jakiś bubel nie mający tu racji bytu a jednak numer mną zakręcił i jest ok, na moje ucho pozytywnie.
ATB - Never Give Up (Stefan Dabruck & Tocadisco Remix) to kolejny numer, który dobrze wchodzi w moje narządy słuchowe :D cóż to się dzieje, tyle dobrych numerów...
Fajowy ten numer, nie ma co.
50 mi jakoś nie pasuje.......

Jestem zdumiony taką ilością dobrych nut w liście jak i wszystkich nowości, aż 16.
Wygląda na to, że to notowanie było wręcz świetne, oby nadal szło w tę stronę.

Z tych co wylecieli szkoda mi najbardziej A.R.D.I. & Ren - Infinity (Original Mix) i Allen & Envy vs. Sean Boyd - The Saviour (Original Mix) to przecież kapitalne kawałki i wypadałoby je z powrotem usytuować na liście a pozbyć się jakiegoś innego padła, np tego paskudnika Reyela - tak, nie lubię jego muzy.
Troszkę szkoda też Wavetrax no ale może swoje odwisiał...

P.S. Lazarku, jesteś podejrzany o pewną nowość na liście i pewnie wiesz, o którą mi się rozchodzi. To Twoja robota czy może nie?

Pozdrawiam wszystkich! :)
d[*_^]b |\/| |_| $ | ( !
Awatar użytkownika
michaltarka131
Posty: 63
Rejestracja: 22 sty 2011, o 10:57

A mnie się podoba to notowanie ale szkoda że Allen & Envy vs. Sean Boyd - The Saviour (W.Tuszynski Remix) Opuściło listę fajnie sie słuchało, no ale musimy iśc na przód. I cieszę się że 1 nowość na miejscu 7 z propozycji ode mnie weszła na listę Chris Schweizer & Tomas Heredia - Darksiders.Mimo iż listy nie posłuchałem bo miałem obowiązki ale cieszę się jeszcze raz.:) :piwo: Pozdrawiam
jakub830
Posty: 20
Rejestracja: 18 mar 2013, o 09:37

Krees moze ty masz odsluch DMC 778 tak ladnie to wszystko opisales?nagrywales moze?
Awatar użytkownika
Krees
Posty: 119
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:44
Lokalizacja: Lwówek Śląski

nigdy nie nagrywałem dmc, ani razu. pisalem, ze nie sluchalem....a opisy kawalkow po odsluchu na YT o czym tez pisalem.

moze Lazarus mialby, nie wiem kto moze miec
d[*_^]b |\/| |_| $ | ( !
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Bardzo się cieszę, że upublicznienie takiego zestawienia przypadło akurat mnie ;] Tym bardziej, że żadna z powyższych nowości nie była przeze mnie proponowana. Czyli nie maczałem palców przy tym. Jestem równie pozytywnie zaskoczony, jak i Wy ;D Co się tyczy nagrywania - nie chwaląc się... nagrywam co piątek już bardzo długo i nie wyobrażam sobie słuchania listy bez możliwości nagrania. To już mój nałóg. Dzięki temu mogę obiektywnie porównać zestawienia z różnych lat... Rewolucje i ewolucje w liście... I to zestawienie będzie u mnie wyróżnione ;] . Co się tyczy odsłuchu... to zapraszam na prv... jak tylko będę miał wolny dzień od pracy to zajmę się udostępnieniem.


A teraz

Perełką w tym zestawie nowości oczywiście jest dla mnie Alan Fitzpatrick - Skeksis (Original Mix), znam ten numer od momentu wydania, czyli kilka dobrych miesięcy, nie mniej ani trochę dotąd mnie się nie znudził.. Krees Ty pewnie go z Atmosfery kojarzysz ;D

Szczególnie zaskoczyła mnie najniższa pozycja Justin Berkovi - Mondrian (Mononoid Remix) - Bardzo hipnotyzujący utwór - dla mnie wręcz idealny ;] Cały czar nowości tkwi w konieczności usłyszenia jej pierwszy raz w życiu - co w dobie internetu jest niezwykle trudne. Do tego musi zaciekawić i umiejętnie rozbudzić wyobraźnie. I w tym przypadku to najlepsza 50 pozycja jakiej nie słyszałem od co najmniej kilku dobrych lat.. Przez moment poczułem się jak za końcowej ery kaseciaków. :D

Heiko Laux & Diego Hostettler
Jay Lumen - Get Yaa!

Kolejne twarze, których obecność Tutaj mnie zaskoczyła ;D W końcu temat który kumam ;]

Numer 1 cudo ;]

Liczę, że to co zapoczątkowało 778 notowanie, będzie trwało i skrupulatnie rozwijało się ;] A informacje, których małą cząstkę poznałem dały do zrozumienia, że nic nie powinno stanąć na przeszkodzie.

Czyli już w tym tygodniu możemy się spodziewać kolejnego wysypu ciekawych nowości.. I mam nadzieję, że będą to te zaskakujące i budzące dreszcze ;D
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
Krees
Posty: 119
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:44
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Lazarku, właśnie o Skeksis Cię podejrzewałem :P, ta nuta bardzo mnie tu zaskoczyła. Jeżeli powinienem pamiętać go z Atmosfery, to pewnie dlatego właśnie skojarzyłem go z Tobą właśnie i pomyślałem, że maczałeś w tym palce :P
Lazarus pisze:Liczę, że to co zapoczątkowało 778 notowanie, będzie trwało i skrupulatnie rozwijało się ;] A informacje, których małą cząstkę poznałem dały do zrozumienia, że nic nie powinno stanąć na przeszkodzie.

Czyli już w tym tygodniu możemy się spodziewać kolejnego wysypu ciekawych nowości.. I mam nadzieję, że będą to te zaskakujące i budzące dreszcze ;D
Ja też mam taką nadzieję, oby tak było :)
d[*_^]b |\/| |_| $ | ( !
Awatar użytkownika
mati47
Posty: 39
Rejestracja: 16 lut 2013, o 15:07
Lokalizacja: Lubsko

Members Of Mayday - Never Stop cudeńko ;)

Z takiego wysypu nowości do gustu przypadły mi:
- Ashley Wallbridge - Yin-Yang (Original Mix)
- Alan Fitzpatrick - Skeksis (Original Mix)
- Dave202 - Straight Flush (Original Mix)
- Justin Berkovi - Mondrian (Mononoid Remix)
- ATB - Never Give Up (Stefan Dabruck & Tocadisco Remix)
Oby takich notowań było więcej :D
ODPOWIEDZ