[19 SIERPNIA 2011] DJ'S FESTIVAL - WYMIARKI - K/SZPROTAWY

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Dni Borów Dolnośląskich 19-21 sierpnia 2011 Wymiarki Stadion


Obrazek

DJ'S FESTIVAL:
1 MIEJSCE: JORGEN DAVE
2 MIEJSCE: TOM VAN BEAT
3 MIJESCE: M@ZYY
NAGRODA PUBLICZNOŚCI: DJ LIGHT


Napiszę coś od siebie..... Po pierwsze primo impreza udana, nie było idealnie bo jedynie zabrakło większej frekwencji ludzi ale tragedii nie było :D Impreza odbyła się na Stadionie w Wymiarkach k/Szprotawy. Jak wiadomo sama nazwa za sobą mówi że STADION to dość duża powierzchnia.....tak więc było sporo miejsca by potańczyć przy dobrych klimatach serwowanych przez uczestników DJ'S Festival, DJ'a Boldiego i Maćka Wowka. Na stadionie można było skorzystać z takiej atrakcji jak Wesołe Miasteczko, dokładnie co tam było rozstawione nie wiem, bo nie przyglądałem się ;) ale była średniej wysokości kolejka z takimi wózkami, samochodziki ;););)
Oprócz tego można było sobie zjeść kiełbaskę, kaszankę. Jednakże ten temat przemilczę bo kiełbasa jak dla psa. Popić można było piwkiem jak to bywa na takich imprezach. OK. Przechodząc do sedna...... DJ'S Festival rozpoczął się z lekkim poślizgiem gdyż mieliśmy wystartować o 20.00 a wystartowaliśmy o godzinie (około) 20:40. Na początku odbyło się losowanie, Ja.. czyli Matishe oczywiście wylosowałem karteczkę, że gram jako pierwszy (Historia lubi się powtarzać, mam tutaj na myśli Imperium Dance Event - Egzamin DJS SUMMER SCHOOL HOLIDAYS 24 kwietnia 2011, tam też grałem jako pierwszy). Tak więc długo czekać nie musiałem i od razu mogłem uderzyć przygotowywać się za konsolę, reszta chłopaków i jedna dama czekali aż każdy po koli będzie zaglądał w karteczkę o której godzinie gra. Jako drugi grał Tom Van Beat... trzeci - M@zy... czwarty - Jorgen Dave... piąty - Teku... szósta - Camilla... siódmy - Dj Light. " Jeśli chodzi o poziom wszystkich uczestników, był bardzo wyrównany " - tutaj cytuję słowa Darka Maląga, jednego z jurorów podczas tej imprezy. Po każdym wystepie DJ'a... Jury składające się z trzech osób: Maciej Wowk, Darek Maląg, Dj Boldy oceniało występ DJ'a. O ile czegoś nie pomylę to oceniane było..... 1) Dobór repertuaru 2) Kontakt z publicznością 3) Zachowanie się za konsoletą . Tak więc chyba to na tyle.... podsumowując bardzo fajna impreza.


Relacja Live podczas 693 Notowania Listy DMC
Relacja przeprowadzona pomiędzy Matishe a Dawid Wenzel - który zastępował Maćka Wowka z jasnych powodów ;)



Wyniki:


Nagrody do zdobycia:
1 miejsce - 500zł
2 miejsce - 300zł
3 miejsce - 200zł
Nagroda publiczności - 300zł

Poniżej przedstawiam Wam parę zdjęć:
Zdjęcia możecie również obejrzeć pod tymi adresami:

http://galeria.gokib.nazwa.pl/dni-borow ... 8.2011-dj/
https://picasaweb.google.com/Matishe/19 ... KSZPROTAWY

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


DZIĘKUJĘ... BYŁO BARDZO MIŁO, TANECZNIE I GORĄCO!!!!!! CAMILLA, TEKU, JORGEN DAVE, M@ZYY, TOM VAN BEAT, DJ BOLDY, MACIEJ WOWK , DAREK MALĄG - POZDRAWIAM, MATISHE
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
dawidMR
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2011, o 20:23

Już po zdjęciach widać, że klimat był niepowtarzalny... Jak rzadko kiedy, bardzo żałuję, że mnie tam nie było, ale jak słusznie Matishe zauważył, musiałem z wiadomych powodów być gdzie indziej :) Następną imprę - mam nadzieję - już zaliczę i może będzie okazja pokibicowania na żywo.
krisvanspeed
Posty: 17
Rejestracja: 28 sie 2011, o 19:22

po zdjeciach widać ze klimat był goracy muzyka tez nie byle jaka takim dj-om to tylko pozazdroscic
ODPOWIEDZ