Strona 1 z 1

Sky Sound - Jelenia Góra

: 7 lut 2016, o 19:11
autor: miszmasz96
Obrazek

ObrazekImię i nazwisko: Michał Tarka
Data Urodzenia: 1996
Gatunek: Trance, House, Electro

Biografia:

Michał Tarka urodzony w Jeleniej Górze, Cieplicach jest producentem muzyki Trance, zajmuje się również różnymi innymi stylami jak chociażby experimental czy zazwyczaj electro-house i elementy techno.

Do muzyki Trance wkręcił się w wieku 7 lat, dzięki wujkowi, który ubóstwiał trance tak bardzo, że kupywał winyle oraz dlatego że co tydzień odbywała się audycja pod nazwą DMC w Muzycznym Radiu.

Po kilkunastu latach zdecydował się produkować własną muzykę, poprzez zakup komputera oraz wyboru DAW, zaczął szkolić się dzięki youtube i kursom programów FL Studio, Cubase czy chociażby Ableton Live.

Pierwszym programem który ciężko było opanować (okolice roku 2007) był Ableton Live, więc z uwagi na rozwijający się program Fruity Loops, postanowił się on "przesiąść" i próbować tworzenia muzyki w tym programie.

Jednak w 2013 roku chciał bardziej się doszkalać, postanowił że zdobędzie jakąś radę od kolegów, by ogarnąć technicznie produkcję, tymczasem został stworzony utwór pod nazwą "Sunset In The Morning" który rok później został supportowany w bardzo dobrzej znanej audycji "A State Of Trance" Armina Van Buurena w remixie O.B.M. Notion, remix był tak dobry, że był grany m.in. przez Sneijdera i RAM'a.

Alias "Sky Sound" przyniósł mu trochę szczęścia, ponieważ otrzymał on 2 supporty od legendy Paul Van Dyk'a w jego Vonyc Sessions czy Heavensgate od Corti Organ.

W zeszłym (2015) roku, wydał 2 solowe utwory pt."Destination" i "Quantum" oraz remix dla tunezyjskiego Producenta "Ula" który potem był zagrany przez Paul Van Dyka w jego cotygodniowym czwartkowym Vonyc Sessions.

W tym nowym roku 2016, planuje wydawnictwo w Enhanced Recordings, oraz wiele wiele innych produkcji które ujrzą światło dzienne, jak chociażby wydawnictwo w Discover White Label , utwór Cold Skies czy Inception w Sensual Bliss Recordings.

W 2014 roku powołał do życia, jego miesięczny podcast "Titan Sessions" który jest grany o godzinie 19:00 polskiego czasu w radiu Tempo-Radio.

Audycja jest emitowana w każdą pierwszą Środę miesiąca :)


Wytwórnie: Above All Records, Soul Waves Music, Enhanced Music, Sensual Bliss Recordings, Discover White Label (Recoverworld Label Group), Entrancing Music