DMC #665 2011-01-28

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
InDaBeat
Posty: 104
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:06
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Notowanie 665 2011-01-28

01. Gofman & Tsukerman - One Way Back (↑10) - 5T
02. Camilo Santi - Lovely Time (Krzysztof Chochłow Remix) (POSTÓJ) - 15T
03. Signum - Centurion (↑6) - 5T
04. Leon Bolier - Elysian Fields (↓3) - 4T
05. Elay Lazutkin - Ibiza Girl 2011 (↑10) - 4T
06. Umek & Tomy DeClerque - Original Challenge (NOWOŚĆ)
07. No Rules - Funk You All (↓4) - 17T
08. KiD Rusty - Deep, Soul, House & Music (↓1) - 12T
09. Abstract Vision & Elite Electronic - Sophia (↓4) - 2T
10. Tim Berg - Alcoholic (↑1) - 2T

11. Fausto meets Russo - Zeit Raum (↓1) - 3T
12. Pink Floyd - Is There Anybody Out There (DJ Eco Bootleg) (↑1) - 12T
13. Nash & Pepper - I Killed The Love (NOWOŚĆ)
14. Marco V & Mohawk - Passenger (NOWOŚĆ)
15. Richard Durand - Dryland (Phynn Remix) (↓9) - 6T
16. Suncatcher - First Day (↓2) - 2T
17. Marcel Woods - Tomorrow (Matthew Nagle Remix) (↓1) - 8T
18. Chrisso - Don`t Look Back (↑1) - 2T
19. Moguai - U Know Y 2011 (↑8) - 2T

20. EDX & Daniel Portman - Darkside (Original JamSession Mix) (↓6) - 17T
21. Tube & Berger - Fog Head (NOWOŚĆ)
22. Tom Novy ft. Lima - Now Or Never (Lissat & Voltaxx Remix) (↓4) - 10T
23. Mike Foyle pres. Statica - Headrush (↑5) - 4T
24. Menno de Jong - Bambino (Arnej Remix) (↑2) - 2T
25. BerliNYC - A Touch Of Velvet A Sting Of Brass (We Love Barbara Too) (↓5) - 2T
26. R.R. - Move Your Body (↑3) - 7T
27. Dj Dag vs. Dr. Motte - Sunfighter (NOWOŚĆ)
28. Push vs. Dash Berlin - Till The Universal Nation Falls Down (Cristian Ketelaars Mashup) (↑3) - 6T
29. Meller - Dance As One (↑1) - 9T

30. Niklas Harding & Kris O'Neil - Swingers Club (↑2) - 2T
31. Andy Gramm, Victor Kraay - Yeah! (↑2) - 4T
32. Abramasi - Heavy Industry (↓8) - 22T
33. Tom Piper & Ryan Riback - The Police (NOWOŚĆ)
34. Andrew Rayel - Aether (NOWOŚĆ)
35. Prezioso - Alone (↑8) - 2T
36. Umek & PHNTM – Freaks On The Floor (↓2) - 4T
37. Mr Basic - Party Time (↑1) - 6T
38. Lentos - Forget About Us (Barnes And Heatcliff Remix) (↓3) - 17T
39. Jay Lumen & Umek - Popgirls (↑3) - 6T

40. Tube & Berger - Free Tribe (NOWOŚĆ)
41. Crazibiza - My Lips (NOWOŚĆ)
42. Garry Heaney - Rockstar Daft (↓1) - 3T
43. Joop - Choices (↓4) - 6T
44. Eric Tyrell, De Vox Ft. Helen - Only Love Can Set Us Free (↑5) - 2T
45. Marco V - C:\del*.mp3 (↑3) - 22T
46. DJ Eco - People (Matthew Nagle Remix) (↓10) - 36T
47. Daishi Dance, Mitomi Tokoto - Sax@Arena (↓2) - 4T
48. Manuel De La Mare & Paul Thomas – If I Feel (Lissat & Voltaxx Remix) (↓4) - 2T
49. Mason - Runaway (Hatiras Remix) (NOWOŚĆ)
50. Bass Kleph - I'll Be OK (NOWOŚĆ)

=====================================================
Listę opuścili:
Ali Wilson & Matt Smallwood - Morph
Chris Nasty & Nico Diluca - Rock'n'roll
Cliff Coenraad - Booty Slam
Disco Superstars - Can U Feel It 2011
Dustin Zahn - Stranger To Stability (Len Faki Podium Mix)
Ferry Corsten Pres. Pulse - Rendition
Mike Foyle & DNS Project - Cayo Norte
Sean Tyas - Banshee
Sied van Riel - Crossroads
Trans-X - L.O.V. 2010
Umek & Beltek - Back In The Race
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

O liście:

plusy:

- nowość z pozycji 27, czyli DJ Dag vs. Dr. Motte - "Sunfighter". Mam nadzieję, że kawałek pozostanie dłużej na liście. Wart jest tego;
- wylot Ferry Corsten Pres. Pulse - "Rendition". Nie chodzi mi już tu o sam utwór, ale o to, że zawsze był grany, w przeciwieństwie do większości kawałków z listy, na które brakowało czasu;
- nowość z pozycji 49, czyli Mason - "Runaway (Hatiras Remix)". Chociaż zdecydowanie wolę wersję oryginalną;
- dwa kawałki Tube & Berger;

minusy:

- Tom Piper & Ryan Riback - "The Police". Chyba kazdy kto słyszał ten kawałek, wie czemu. Kiedyś MW powiedział, że w DMC nie będzie grał hands-upów. Szkoda, że to się zmieniło;
- Andrew Rayel - "Aether". Ten numer przypomina mi fajansową zastawę ze wzornictwem z chińskiej porcelany. Niby wygląda to orientalnie, ale to wciąż fajans;
- Nash & Pepper - "I Killed The Love". Kawałek zupęłnie bez wyrazu.Nrzmi jakby na siłe był robiony;
- Umek & Tomy DeClerque - "Original Challenge". Nie wiem co się dzieje z tym gościem, ale jego kawałki są coraz gorsze. Dobrze, że ten spadek formy nie dotknął 1605.

Reszta nowości taka sobie. Osobiście mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu pożegnamy: DJ Eco - "People (Matthew Nagle Remix)" i Marco V - "C:\del*.mp3", bo na spadek Lentosa przyjdzie jeszcze trochę poczekać.
paula
Posty: 101
Rejestracja: 11 gru 2010, o 20:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

witam!!!!!
z nowości w ucho wpadło:Bass Kleph - I'll Be OK i Marco V & Mohawk - Passenger.
jeżeli chodzi o wyloty to szkoda że wyleciał:Ferry Corsten Pres. Pulse - Rendition
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Desper pisze:O liście:

plusy:

- nowość z pozycji 27, czyli DJ Dag vs. Dr. Motte - "Sunfighter". Mam nadzieję, że kawałek pozostanie dłużej na liście. Wart jest tego;
- wylot Ferry Corsten Pres. Pulse - "Rendition". Nie chodzi mi już tu o sam utwór, ale o to, że zawsze był grany, w przeciwieństwie do większości kawałków z listy, na które brakowało czasu;
- nowość z pozycji 49, czyli Mason - "Runaway (Hatiras Remix)". Chociaż zdecydowanie wolę wersję oryginalną;
- dwa kawałki Tube & Berger;

minusy:

- Tom Piper & Ryan Riback - "The Police". Chyba kazdy kto słyszał ten kawałek, wie czemu. Kiedyś MW powiedział, że w DMC nie będzie grał hands-upów. Szkoda, że to się zmieniło;
- Andrew Rayel - "Aether". Ten numer przypomina mi fajansową zastawę ze wzornictwem z chińskiej porcelany. Niby wygląda to orientalnie, ale to wciąż fajans;
- Nash & Pepper - "I Killed The Love". Kawałek zupęłnie bez wyrazu.Nrzmi jakby na siłe był robiony;
- Umek & Tomy DeClerque - "Original Challenge". Nie wiem co się dzieje z tym gościem, ale jego kawałki są coraz gorsze. Dobrze, że ten spadek formy nie dotknął 1605.

Reszta nowości taka sobie. Osobiście mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu pożegnamy: DJ Eco - "People (Matthew Nagle Remix)" i Marco V - "C:\del*.mp3", bo na spadek Lentosa przyjdzie jeszcze trochę poczekać.
Prawie w całości się z Desperem zgadzam, prawie, bo różni nas ocena Aether :) Dla mnie to bardzo dobry numer. Wezwanie na przyszłość- UNIEŚMY CHRISSO NA SZCZYT !!!!!. Nowy numer Marco nie wywarł na mnie żadnego wrażenia. Znowu zaskoczył Mitomi swoim utrzymaniem na liście. Byłem przekonany, że wypadnie Umek z Popgirls, ale się widać myliłem
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Mnie bardzo cieszy pojawienie się DJ Dag vs. Dr. Motte - "Sunfighter" wśród nowości :) Dr Motte wciąż tworzy, i istotne jest pokazanie tego szerszej społeczności zasięgu muzycznego radia. Widać i słychać - że nie koniecznie utwór musi być hymnem jakiegoś wielkiego eventu, by stwierdzić że jest bardzo dobry. Mam nadzieję również jak Desper, że utrzyma się na liście i słuchacze docenią prace artysty.
Za to pierwszą nowością jaka mi sie wkręciła chronologicznie był Mason - "Runaway (Hatiras Remix)". Uważam to za jeden z lepszych ostatnio wydanych remiksów.
Umek & Tomy DeClerque - Original Challenge daje rade, chociaż nie ma on już takiego wydźwięku jak w przypadku Back In The Race, która bardzo mi do gustu przypadła:)
W nowym brzmieniu armady Andrew Rayel - "Aether" nie widzę nic szczególnego.. Utwór jest kolejnym przykładem wykorzystywania tych samych motywów co w kawałkach tego typu kilku ostanich lat.. Nie widzę w nim żadnej oryginalności. wciąż te same refleksje - oklepane maxx - i sztuczny smutek. zero szału.
Wylot Rednition ok -m jeśli wziąć pod uwagę staż - to już miał swoje dobrych 5 minut. Jednak nie satysfakcjonuje mnie to tak jak miałoby to w przypadku Lentos .. nuta jest zdecydowanie za długo na liście i uważam że na pewno swoim mało porywającym brzmieniem - nie zasłużyła na to.. Ale słuchacze decydują co i jak.. W każdym razie nuta dziś budzi we mnie niesmak. Ferry w porównaniu z Lentosem - to niebo a ziemia
Szkoda, że Dustin Zahn - Stranger To Stability (Len Faki Podium Mix) tak hucznie rozsławiony przez różnych DJ-I tak słabo się Tu przyjął.. ale cóż..
Notowanie jako całość na + :)
3mam kciuki za Chrisso :)
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Patrząc pod kątem nowości, to notowanie wypadło całkiem nieźle. Co prawda nie wskażę tym razem żadnego faworyta, bo żadna z nowości jakoś się nie wyróżnia, a tym bardziej nie powaliła na kolana. Niemniej duża część jest z nich dobra i warta pozostania na dłużej na liście. Cieszy, że housy nadal się pojawiają. Tak więc tym razem wpadły mi w ucho oba kawałki Tube & Berger, Bass Kleph, Mason, Crazibiza oraz Dr Motte i Umek. Natomiast mieszane mam odczucia w przypadku Marco V, jego produkcje w zasadzie mi zawsze podchodziły /no może bez tego koszmarnego "C:\del*.mp3 " :P /, ale ten nowy kawałek jakoś tak nie za bardzo, choć jest oczywiście do przyjęcia, niemniej bez entuzjazmu.
Najgorszą nowością jest bez wątpienia Tom Piper & Ryan Riback - The Police, takie koszmarki nie powinny się pojawiać na liście, zostawmy je lepiej Esce :P. Drugą słabą nowością jest "Aether" - nudny jak "flaki z olejem".
"piszę to co myślę" 8-)
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

mam nadzieję , że The Police to poleci od razu.... :| kiedy Chrisso na 1 będzie? :D
<<<DMC>>>
ODPOWIEDZ