Armin van Buuren- Wasze pytania

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Roxy
Posty: 74
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:56
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Obrazek

Niebawem bo już 19 Lutego w Poznaniu zagra holenderski DJ i producent muzyczny Armin van Bureen.
W związku z tym wydarzeniem zapraszam o zadawanie tutaj Waszych pytań do Armina, które zadamy mu podczas Armin Only Mirage w Poznaniu!
Awatar użytkownika
tomvanbeat
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 22:03
Lokalizacja: Wojcieszów/Wrocław
Kontakt:

Jak przygotowania do ASOT 500 jakieś smaczki zza kulis oraz czy spodziewa się "najazdu" Polaków, czy będą w PL dostępne bilety ?
zapraszam na mój oficjalny profil na Facebook'u :)

https://www.facebook.com/djtomvanbeat
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

1. Czy planujesz trochę przystopować karierę w związku niedługiego zostania ojcem, czy wręcz przeciwnie, po starcie A State of Sundays i wymagającym sporych przygotowań ASOT 500 planujesz jeszcze bardziej rozwijać swoją markę i swoją audycję?

2. Czy planujesz imprezy w Polsce latem tego roku?

3. Czy w przyszłości zamierzasz skupić się na czystym trancie, czy eksperymentować mieszając go z pop-em i innymi gatunkami muzycznymi, pozyskując w ten sposób nowych fanów?
Ostatnio zmieniony 21 sty 2011, o 22:41 przez Damian940915, łącznie zmieniany 3 razy.
Faren
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2011, o 22:31
Lokalizacja: Kamienna Góra

Ja to bym był ciekaw jednego. Kiedy najbliżej zawita w Polsce?
Muzykę nie robię tylko z powodu mojego wielkiego hobby. Chcę pokazać że może nie wiek się tak liczy, bardziej to jak kto się interesuje tym co robi i czy umie się bawić. Dobra zabawa przy tworzeniu to klucz do dobrego kawałka.
Awatar użytkownika
Kira
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:28

Czy lubi placki? :D
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

A jesli tak, to jakie ;)
adrian2812
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2011, o 21:39

1.Armin jak ty to robisz ze na swiecie cale legiony fanow zbieraja sie na twoich koncertach wydawaja kupe kasy na bilety by tylko cie zobaczyc ?
2. skad sie biora pomysly na takie utwory czy siedzisz po prostu w studiu i to ci przychodzi do glowy ot tak czy to jest wogole jakas czarna magia ?:)
3. gratulacje dla przyszlego tatusia:) moze glupie pytanko ale jak bedzie chlopak to jakie bedzie nosil imie ?
4. a jakie dziewczynka ?
5. kim wedlug armina van buurena bedzie syn lub corka armina van buurena
6. czy zdarzylo ci sie kiedys zrobic gafe na koncercie jesli tak to jaka
7. jak ci sie w polsce podoba byles kilka razy juz u nas jakie wrazenia
8. komu kibicujesz na euro 2012 :)
9. i na koniec :)
10. ktory utwor z dotychczasowej twojej kolekcji podoba ci sie najbardziej i dlaczego :)

dziekuje jak mnie najdzie inwencja to jeszcze dorzuce
lucjan
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2011, o 22:41

...ASOT 500 zbliza sie wielkimi krokami ,a czy zdradzisz cokolwiek na temat ASOT 550 czy tym razem nie ominie on Polski.Sam dobrze wiesz jak jesteś popularny w naszym kraju wielu twoich fanów było zniesmaczonych ze Polska nieznalazła sie na mapie ASOT 500....
Awatar użytkownika
Thomass
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2010, o 20:44
Lokalizacja: Nowogrodziec

Jedno zasadnicze kuczowe pyatnie:

Co wymusiło na Tobie komercjalizacje i przejscie od stricte transowego artysty do pop-transowego showamana?
wunderbar... wundervoll... superschón und supertoll
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

Thomass ====> popieram pytanie :twisted: :piwo:
Respect The Oldskool

;)
ODPOWIEDZ