50 urodziny Carla Cox’a

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Obrazek

Carl Cox przez wielu uznawany jest za żywą legendę muzyki klubowej co wydaje się zupełnie zrozumiałem nie tylko z uwagi na jego dorobek ale także na fakt, że spędził za konsoletą ponad połowę swojego życia. W tym roku Carl świętuje swoje 50-te urodziny które przypadają dokładnie na 29 lipca. Z tej okacji 31 lipca w klubie Space na Ibizie odbędzie się impreza urodzinowa, a wraz z jubilatem za konsoletą staną Lucca, Pan-Pot, Andy C, Artwork, The Revenge i wielu innych. „Jestem w siódmym niebie, że mamy Louie i Kenny na pokładzie.” – mówi Carl. „Próbowałem ściągnąć ich tutaj od lat.”

Podczas różnych wywiadów, Carl Cox mówiąc o swoim dziedzictwie, wielokrotnie podkreśla, że długo zajęło mu droga, na której znajduje się obecnie. „Mogłem być numer 1 już wiele lat temu, ale wtedy poszedłem na dół. Jednak cieszę się, że udało mi się zachować to, co mam do zaoferowania jako artysta, bez względu na to, czy jest sukces komercyjny czy nie. Kiedy raz to zrozumiesz, możesz śmiało iść naprzód. Mimo iż The Rolling Stones nie nagrywają już numerów, to baza ich fanów ciągle rośnie w siłę.”

Tak więc wszyscy fani Carl'a: zapiszcie sobie tą datę w kalendarzu i nie zapomnijcie złożyć życzeń swojemu idolowi :)
ODPOWIEDZ