DMC #762 "Best Of The Best vol. 12 2012" 2012-12-28

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
psiapsiolka0512
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2012, o 09:58
Lokalizacja: Drezno

paulspacer pisze: Jasne, że tak, jak najbardziej popieram ;) Liczę jednak, że powróci też zwyczaj dyskusji w różnych tematach na forum ;)
Ja także popieram i zachęcam :). Pozwólmy naszemu forum się rozwijać. Lepiej czasem troszkę pospamować niż siedzieć cicho jak mysz pod miotłą ;).
Stop KattyOna tańczy dla mnieMinaj GuEttaRihannaChrisJustinInna !!!!!!!!!!!!!!!!!
zcebo12
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:15

Nie wiem gdzie moge wam pożyczyć , ale zrobie to tu:) Swietnie ze troche odżylo forum !!


z okazji Nowego Roku chcialbym Wam zyczyc to co o czym marzysz , bo przeciez marzen mamy miliony , a one są po to by je spełniać. Chwilą którą zyjemy zastanawiamy się nad tym jak żyć . Wszystko co nas otacza pokazuje piękno i trwałość życia. Są wzloty a także upadki , nie dajmy się zbyt wysoko wznieść by później z tak wysoka upaść , bo przecież taka jest naturalna kolej rzeczy......

Zdrowia bo to najważniejsze , szczęścia - i lepszego jutra. Aby jutro było lepsze od wczorajszego , aby późniejsze były lepsze od wcześniejszych. Nie karzmy czekać dążmy do celu i wierzmy w to co robimy !


P.S Szczesliwego Nowego 2013 !!
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Zcebo, dzięki za życzenia :) Następne już proszę tutaj http://www.dancemixchart.pl/viewtopic.php?f=2&t=1477 ;)
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Paul, EN występuje u nas na sylwku w Rynku :) Wrzucę coś do wątku o niej :D
madekdmc
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2012, o 16:41

Więc tak szczerze powiedziawszy lista jest w porządku nie ukrywam :) Spodobalo mi się to, że znalazły się na niej takie kawałki jak
Bobina – The Space Track (Andrew Rayel Remix)
Alex MORPH - Eternal Flame
Hardwell ft. Mitch Crown - Call Me A Spaceman
Pryda - Allein
Ummet Ozcan - The Box
Jorn van Deynhoven - Headliner
zaimponowały mi bardzo i reszta też wpadła w ucho poprostu mocne brzmienia które kocha wiele ludzi :)

Hmm a jeżeli chodzi o odsłuch DMC jest MEGAAAAAAAA nagrany w tej jakosci MP3 jest wystarczajacy, a jeżeli komuś sie nie podoba to niech nagra sobie w lepszej jakosci. Powinniscie sie cieszyc ze chociaz taką cząstke zakończenia DMC 2012 mamy !:) MP3 bez jakich kolwiek przeszkód zaliczam do jak najbardziej udanych.
ODPOWIEDZ