[2018] Sensation Poland

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 849
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Data: 13.10.2018 SOBOTA
Miejsce: Arena Gliwice
Start: 🕓 19:00


Wielkie i legendarne show jakim jest Sensation powraca po ośmiu latach do Polski ! Po długich negocjacjach agencja TME otrzymała możliwość zorganizowania kultowego wydarzenia jakim jest Sensation w Polsce ! To wielopokoleniowy event, który gościł w 34 krajach, a jego historia sięga aż 20 lat ! Sensation to przede wszystkim show ogromnego rozmachu, którego nie doświadczycie na żadnym innym evencie ! Za Sensation stoi wielkie doświadczenie, ale także pasja i serce, które powodują, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej. Dla osób nieco starszych, które pamiętają poprzednie edycje w Polsce jest to wielki powrót do korzeni, a dla młodszych ogromna szansa, aby marzenie przeżycia Sensation stało się faktem :)

Kolor biały od zawsze towarzyszył Sensation i to jest kolejna z magicznych cech tego wydarzenia. Macie białe ubrania? Kolekcjonujcie je powoli, razem stworzymy coś niezwykłego :D

Wszyscy fani z Europy i świata, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu mogą to zrobić już tej jesieni ! 13 października 2018 roku mamy możliwość przeżycia tego niezwykłego eventu w najnowszej, jednej z największych w Europie - Arenie w mieście Gliwice :) !


LINE-UP:

✅ GROMEE
✅ Mr. White
✅ Roger Sanchez
✅ Fedde Le Grand
✅ Pure NRG LIVE
✅ Paul Van Dyk
✅ Marco V
✅ Erick Morillo

**Bilety**:

- http://www.sensation.abilet.pl/
- http://www.sensation.wlotki.pl/
- oraz do wygrania w #DMC ! ;)


Więcej infoo >> http://www.sensation.com/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/160411247974183/

Obrazek
ODPOWIEDZ