[2018] ELECTRONIC FAMILY POLSKA - INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 849
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Prezentujemy oficjalną mapkę oraz INFORMACJE ORGANIZACYJNE związane z nadchodzącym eventem!

Obrazek

Electronic Family Poland po raz pierwszy w Polsce odbędzie się 14 sierpnia 2018 roku! Wydarzenie organizowane będzie na Stadionie Żużlowym w Zielonej Górze, a jej organizatorami są agencje TME EVENTS oraz ADLA EVENTS. Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik Electronic Family Poland!

18:00 ‐ OTWARCIE BRAM

TIME-TABLE MAIN STAGE


18:15 ‐ 18:45 Maciej Wowk
18:45 ‐ 19:35 Eric Senn
19:35 ‐ 20:25 Tiddey
20:25 ‐ 21:40 Orjan Nilsen
21:40 ‐ 23:10 Purple Haze
23:10 ‐ 00:30 Gareth Emery
00:30 ‐ 01:50 ATB
01:50 ‐ 03:10 Bryan Kearney
03:10 ‐ 04 :00 UCast


04:00 – ZAKOŃCZENIE IMPREZY

Mapka znajduje się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nią.


Obrazek

BILETY:
Bilety będą dostępne w dniu imprezy w kasach od godziny 14:00 do zakończenia imprezy. Do godziny 16:00 będzie można zakupić bilety online poprzez stronę www.electronicfamily.pl.


Bilet standard: 130 zł,

Special tickets: 260 zł,

Bilet VIP: 600 zł.


Ważne informacje organizacyjne:

OTWARCIE BRAM:
- 18:00 wszystkie wejścia!

UWAGA! Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.


Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały zweryfikować tożsamość przed wejściem ważnym dokumentem. Wejście nazywać się będzie MEDIA.

APARATY I KAMERY:
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfiesticków. Można natomiast wnieść powerbank.MERCHANDISE:
Na terenie festiwalu znajdować się będą oficjalne sklepy, gdzie będziecie mogli zakupić oficjalne gadżety Electronic Family Poland typu koszulki, czapeczki i inne.

SZATNIE:

18:00 otwarcie szatni. Szatanie znajdują się tuż po wejściu teren festiwalu.
Szatnie są płatne 5 zł.

TOALETY:
Na terenie imprezy masowej znajdują się toalety, które będą bezpłatne. Droga do toalet będzie oznaczona, a w razie problemów pytajcie obsługi.

DEPOZYTY:
Depozyty znajdować się będą tuż przed wejściem głównym. Będą one płatne 20 zł za każdą pozostawioną rzecz i oznakowane.

WIEK:
WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 18 lat rocznikowo, a to oznacza, że jeśli dana osoba obchodzi osiemnaste urodziny 31 grudnia 2018 roku może pojawić się na imprezie!

CATERING:
Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody i przekąski.

UWAGA! PŁATNOŚCI ZA CAŁY CATERING NA TERENIE IMPREZY ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZA POMOCĄ GOTÓWKI. Kilka stanowisk będzie uzbrojonych w terminale, a więc będzie można płacić kartą.

PALARNIE:
Będziemy znajdować na otwartej przestrzeni, ale szanujmy osoby niepalące oraz podłoże stadionu.


PARKINGI:
W pobliżu stadionu znajduję się jeden, duży parking przy ulicy Wrocławskiej 69. Parking jest bezpłatny. Ilość ograniczona. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za parking.

TRANSPORT:

Z dworca głównego będą kursować będą autobusy, które będą oznaczone. Więcej informacji wkrótce.

Bis Taxi Zielona Góra oficjalną taksówką Electronic Family! Wraz z agencją muzyczną TME serdecznie zapraszamy wszystkich na stadion przy W69.
Każdy zamawiając taksówkę w dniu imprezy na hasło TME jedzie najtańszą Taxi z dodatkowym rabatem w wysokości 10 procent.


OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na teren imprezy za darmo wraz z opiekunem, który posiada bilet wstępu.


LEKI I ZAPLECZE MEDYCZNE:

Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy leki czy np. pompy insulinowe. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.
Na terenie imprezy znajdować się będą punkty medyczne oraz piesze patrole ratowników medycznych.

UWAGA! Zgodnie z regulaminem, osoby, które będą pod znaczącym wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających nie zostaną wpuszczone na teren Stadionu Żużlowego w Zielonej Górze!

APLIKACJA WOOV!
Znajdź swoich przyjaciół, zobacz, kto gra i zawsze wiedz, co się dzieje na Electronic Family Poland. Wskakuj, startuj i zacznij odkrywać czym jest Woov. Aplikacja będzie użyta po raz drugi na polskim evencie (pierwszy przypadek to ASOT 850 w Gliwicach)!
Aplikację na system android oraz IOS pobierzecie pod tym linkiem:

-> woov.com/SunwavesFestival


___________________________________________________________________________________________________________________________________

Dokładny regulamin imprezy znajduje się na www.tme-event.com

TME Events on FACEBOOK & INSTAGRAM!


Dołącz do nas na facebooku oraz instagramie i ciesz się premierowymi informacjami o nowych eventach, a szykujemy ich naprawdę wiele! Znajdziecie tam również wszelkie multimedia i informacje z przygotowań Electronic Family Poland!

LINK FACEBOOK: https://www.facebook.com/TwoMoonsPL
LINK INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tme_events_poland

Zachęcamy do używania hashtagów:
#ElectronicFamilyPoland
#TME

Do zobaczenia w Zielonej Górze!

>> http://bit.ly/ElectronicFamilyPoland
ODPOWIEDZ