[2015] KRONO - Metamorphoze

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 834
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Premiera: 07.08.2015
Label: Armada Music


Za projekt KRONO odpowiada dwóch braci, Mickael i David Couderc. Wszystko zaczęło się od koncertu Daft Punk, który zainspirował młodych Francuzów do tworzenia własnych dźwięków. Ogromne możliwości duetu zostały zauważone w Internecie, gdzie bardzo często zamieszczali swoje utwory. Otrzymali wsparcie m.in. od takich artystów jak Indie Shuffle, Hilly Dilly, Music Ninja, Dancing Astronaut czy Your Music Radar. Zegar, który odliczał moment wystrzelenia ich talentu zaczął tykać coraz szybciej, kiedy twórczość KRONO przyciągnęła uwagę legend muzyki elektronicznej Juniora Sancheza i Miguela Campbella. Niedługo potem związali się kontraktem z holenderskim gigantem Armada Music, nakładem którego ukazuje się ich debiutancki album "Metamorphoze". Znalazło się na nim 11 niezwykle klimatycznych, przepełnionych emocjami, nostalgicznych utworów, które przenoszą słuchaczy w zupełnie inny wymiar. Tak jak znane już single "Redlight" z udziałem VanJess czy "Sweet Goodbye" z wokalem Cimo Fränkela, a także nowe kompozycje, będące mieszanką delikatnych bitów i tajemniczych, wciągających melodii.

Tracklista:

01. KRONO feat. VanJess – Redlight (03:19)
02. KRONO – Then Violins Will Cry (03:26)
03. KRONO – Through The Mist (03:51)
04. KRONO feat. Lijie – First Kiss (03:25)
05. KRONO – Eden (03:54)
06. KRONO – Don’t Fibs (03:12)
07. KRONO feat. Cimo Fränkel – Sweet Goodbye (04:01)
08. KRONO – Never (04:08)
09. KRONO – Sometimes (02:37)
10. KRONO – I’m Just Woman (02:23)
11. KRONO – No Dissonances (03:18)

Zródło: ProLogic Music.pl
madziapolska130
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2015, o 11:48

wygląda nieżle. czas na odsłuch.
Najlepsze Tynki Poznań w okolicy!
Sprawdź koniecznie Kosmetyczka Poznań !
ODPOWIEDZ