[2016] Pablo Nouvelle - All I Need

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 834
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Premiera: 19.02.2016
Label: Armada Music


Pablo Nouvelle, to nowatorski producent muzyki elektronicznej, pochodzący ze Szwajcarii. Po udanym debiucie w 2013 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał jego pierwszy studyjny materiał, teraz powraca z kolejnym albumem, który ukazuje się nakładem wytwórni Armada Music. Jego muzyka, to połączenie żywych instrumentów, z elektroniką i ciekawymi wokalami. Pablo słynie ze swoich fenomenalnych występów na żywo, którymi oczarował słuchaczy na całym świecie. Dźwięki płynące z głośników, to melancholijny pop, modern soul oraz dance, które odprężają i wywołują wyłącznie pozytywne emocje. Swoje inspiracje, utalentowany Szwajcar czerpie od czołowych artystów amerykańskiego soulu, jak Marvin Gaye, Donny Hathaway i Willie Wright. Wzoruje się również na twórczości Bonobo, XX i Radiohead. Wydawnictwo „All I Need” to 15 kompozycji, wśród których świeżo brzmiący i wyróżniający się singiel „I Will”, z udziałem Sama Willsa. Usłyszymy tu również m.in. Jamesa Gruntza, Josefa Salvata, Kylana Roada, Rio czy Lulu James. Pablo Nouvelle prezentuje bardzo głęboki, nostalgiczny i niezwykle interesujący album.

Tracklista:

01. I Will (feat. Sam Wills)
02. We Ain’t Dead Yet (feat. Norma Jean Martine)
03. Hold On (feat. James Gruntz)
04. On The Line (feat. Sam Wills)
05. Hunger (feat. Josef Salvat)
06. Take Me To A Place (feat. Liv)
07. Ice (feat. Kylan Road)
08. Paint (feat. Norma Jean Martine)
09. Ave
10. Coastline (feat. Gavin Turek)
11. Push Me (feat. Sam Brookes)
12. Wish You Were Here (feat. Rio)
13. Worry
14. Our Love (feat. Rio)
15. All I Need (feat. Lulu James)

Zródło: ProLogic Music & GlobalTrance.pl
ODPOWIEDZ