[2016] Armin Only Embrace

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 849
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Miejsce: Ergo Arena Gdańsk
Kiedy: 14 maja 2016
Start: 20:00


Firma Belotto Events przy współpracy z Agencją Soundtrade mają zaszczyt zaprosić na jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku - ARMIN ONLY!

W tym roku mija 10 lat od pierwszego występu Armina van Buurena w naszym kraju, 6 lat od jednego z najlepszych polskich eventów wszech czasów ASOT 450 we Wrocławiu i 5 lat od pamiętnego Armin Only w Poznaniu.

Obrazek

Trudno w to uwierzyć, ale od 19 lutego 2011 roku nie mieliśmy w Polsce imprezy sygnowanej nazwiskiem i marką Armin van Buuren, czas więc był najwyższy na wielki powrót jednego z najpopularniejszych DJ-ów wszech czasów!

Pierwsze przecieki o możliwej organizacji 'Armin Only: Embrace' w kraju nad Wisłą spowodowały wśród naszych fanów muzyki trance niesamowite poruszenie - już dawno żaden event nie wywołał takiego podniecenia i ekscytacji. A także niedowierzania, bo większość komentatorów poddawała pod wątpliwość fakt, że Armin Only może się u nas odbyć.

A jednak to prawda! 14 maja 2016 Armin van Buuren ze swoją liczą ekipą produkcyjną przyleci do Trójmiasta, by po długich latach przerwy zaprezentować polskim klubowiczom wielkie show, które zapamiętamy do końca życia. Warto dodać, że będzie to pierwsza po holenderskiej edycja, tournee 'Armin Only: Embrace' rozpocznie się bowiem zaledwie tydzień wcześniej - w Ziggy Dome w Amsterdamie 6 i 7 maja.

Polska edycja tegorocznego Armin Only odbędzie się w ultra nowoczesnej hali Ergo Arena w Gdańsku, która jest wymarzonym miejscem na tego typu potężne przedsięwzięcia. A przy okazji to hala, gdzie nigdy wcześniej nie organizowano elektronicznych eventów na taką skalę. Poniżej znajdziecie grafikę z mapką, dzięki której łatwo zaplanować swój pobyt na najważniejszej imprezie tego roku!


BILETY:

Pierwsza, druga oraz trzecia pula wyprzedana !!
Dostępna VIP - 700 PLN

CZWARTA PULA

SEKTOR A - 169 PLN - dostępne
SEKTOR B - 230 PLN - dostępne
SEKTOR C - 190 PLN - dostępne

PIĄTA PULA - WYŻSZE CENY


Obrazek

SEKTOR A - miejsca stojące, płyta, brak możliwości wejścia na sektor B i C
SEKTOR B,C - miejsca siedzące nienumerowane, jest możliwość wejścia na płytę (A).
SEKTOR C - sektor rezerwowy, dostępny opcjonalnie w trzeciej puli.

Otwarcie bram hali godz 20.00
Start imprezy 22:00
koniec 5.00


Osoby niepełnoletnie wstęp z opiekunem co najmniej 21 letnim
Osoby niepełnosprawne z opiekunem wchodzą bezpłatnie a opiekun musi posiadać bilet.


Obrazek
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 849
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT DLA OSÓB, KTÓRE WYGRAŁY WLOTKI W DMC ORAZ NA HIT PLANECIE !!

W dniu koncertu udajecie się do wejścia VIP, w którym znajduje się kasa. Tam przy odbiorze biletu podajecie informację, że Wasza wejściówka jest wygraną w Muzycznym Radiu, swoje imię i nazwisko i potwierdzacie swoje dane dowodem osobistym, po czym otrzymujecie specjalne opaski. Bawcie się lepiej niż świetnie !!! I koniecznie dajcie nam później znać jak wrażenia ! ;)
ODPOWIEDZ