[2016] Transmission - Praga

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 849
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Miejsce: O2 Arena, Praga
Kiedy: 29.10.2016 - Sobota
Czas: 20:00 – 06:00 (o 03:00 przesuwamy godzinę do tyłu, zmiana czasu na zimowy ;))


W sobotę 29 października impreza Transmission świętować będzie swoją 10 rocznicę. Tradycyjnie wydarzenie odbędzie się w O2 Arena w Pradze, a jego temat przewodni nosić będzie tytuł 'The Lost Oracle'.

Jak w przypadku wcześniejszych edycji Transmission, również i w tym roku możemy spodziewać się spektakularnego show, okraszonego najlepszymi wizualizacjami i efektami dźwiękowymi. Nie zabraknie niezliczonej ilości laserów, efektów specjalnych, video mappingu oraz występów tancerzy i aktorów.

W ciągu jedenastu godzin usłyszeć będzie można największych artystów gatunku Trance na naszym globie. W tegorocznym składzie nie zabrakło więc takich nazwisk jak Markus Schulz, Ferry Corsten jako Gouryella, John O'Callaghan, MaRLo, Vini Vici, Orkidea oraz duetu Driftmoon i ReOrder, którzy specjalnie na ten wieczór połączą swoje siły prezentując set back to back. Tradycyjnie już publikę rozgrzeje Thomas Coastline.

Jednym z głównych momentów każdej edycji Transmission jest Transmix, czyli nagrany wcześniej set zsynchronizowany ze światłami i laserowym show przygotowanym przez holenderski projekt VJ'ów – Vision Impossible. Przygotujcie się zatem na jedną z najlepszych imprez w tej części Europy, która co roku ściąga do Pragi klubowiczów z ponad 60 krajów.


LINE-UP:

Markus Schulz
#Gouryella presented by Ferry Corsten
John O'Callaghan
MaRLo
Vini Vici
DJ Orkidea
Driftmoon b2b ReOrder
Thomas Coastline


BILETY: http://wlotki.pl/bilety/impreza/175716/ ... ref=ftbimp
http://www.ftb.pl/bilety-transmission-2 ... ref=ftbimp

Więcej infoo: http://transmission.events/en/

Wydarzenie na Fb: https://www.facebook.com/events/927873220661849/

Oficjalny TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=H9CvrKisG0k


Obrazek
ODPOWIEDZ