DMC #671 2011-03-11

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
kamillo007
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:22
Lokalizacja: Chocianów/Wroc

Lazar, Genloga utwor nie nazywa sie tak jak na liscie a Mockmoon, ktorego widac na discogsie.
Mi osobiscie sie podoba, ale oczywiscie w oryginale

Imprezy muzyczne tego typu to czarne mszeDJ,jako kapłan,stoi na podwyższeniuPojawiają się symbole ogniaZa pomocą skomplikowanego połączenia bitów i laserów,nieświadomi,będący często pod wpływem narkotyków ludzie wprawiani są w transDJe pogardzają tłumem
Awatar użytkownika
Patrycja18
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:21

Najniższa nowość bardzo dobra :) . W ucho wpada też nowość najwyższa :) . Co do numer 1. zdania nie mam :p . Dobrze, że wypadło Losing Control. Po dłuższym czasie przebywania na liście odpadło też Forget about us no ale ten kawałek co miał zrobić to zrobił na liście ;) Z listy ciągle trzymam kciuki za Dj Eco, Marco V, Ron van den Beuken no i Chrissa :)
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego."

Adam Neste (1723 - 1790)
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

kamillo007 pisze:Lazar, Genloga utwor nie nazywa sie tak jak na liscie a Mockmoon, ktorego widac na discogsie.
Mi osobiscie sie podoba, ale oczywiscie w oryginale
A faktycznie - nie wziąłem pod uwagę tego , że może występować inny tytuł.. Wobec tego to co jest na liście jest błędną informacją - bo jak już wspomkniałem wyżej - nigdzie jej nie ma :D poza tym (jakby to ująć :P )Remiks który widnieje pod szyldem genlog jest oparty na remiksie do Mockmoon zatytuowanym Peace Love & Extasy, który był popólarny za świetności dj'a Hazela. A wiedzmy , że te słynne słowa charakterystycznie udźwiękowione zostały wykorzystane w remiksie Kay Cee. więc wynikało by z tego że Genlog jest autorem remiksu utwory artysty który zremiksował Genloga :P Co uważam za mało prawdopodobne.
Nie mniej - w końcu wiem kto zapoczątkował pierwszy główny motyw do słynnego ,, Peace , Love & Extasy'' Dzięki za informacje...
P.S.
Co do oryginału mam podobne zdanie :) choć sam już wątpię aby to w pełni na tym oryginale się opierało by gdyby to był do niego remiks - to nazywał by się ''Mockmoon 2011'' a nie '' P.L.E.'' [i przede wszystkim Genlog musiałby taki utwór wydać - o czym nie ma oficjalnej wzmianki]
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
ODPOWIEDZ