[2017] Kyau & Albert - Matching Stories

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 834
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Premiera: 15.09.2017
Label: Euphonic Records


Niemiecki duet Kyau & Albert, to przykład wielkiej pasji, poświęcenia i konsekwencji w dążeniu do wyznaczonych celów. W jego skład wchodzą Ralph Kyau i Steven Moebius Albert, którzy już od ponad 20 lat doskonale się uzupełniają, łącząc ogromne doświadczenie w produkcji muzyki elektronicznej, z talentem wokalnym. Kojarzeni z trance'owych przebojów „Outside", „Are You Fine?", „Made Of Sun", „Velvet Morning" czy „Kiksu", dziś są niekwestionowanymi legendami i gwiazdami tego popularnego, klubowego gatunku. Wydawnictwo „Matching Stories", to długo oczekiwany, piąty studyjny album projektu z Löbau, miasta znajdującego się nieopodal polskiej granicy. Materiał zawiera 14 znakomitych kompozycji, będących kwintesencją unikalnego stylu Kyau & Albert, brzmienia którym zdobyli serca fanów z całego świata. Jest tu zarówno energia, jak i nostalgia, ale przede wszystkim świetny klimat, tworzony z udziałem fantastycznych gości, wśród których Adaja Black, Jeza, In Gray, Francesco Sambero oraz Madeleine Wood. Każdy ich nowy krążek, to duże wydarzenie na scenie klubowej. Teraz znów potwierdzają wysoką formę.

Tracklista:

01. Memory Lane
02. Mein Herz
03. About The Sun
04. Love Letter From The Future (feat. Adaja Black)
05. Trace
06. Bring You Back (feat. Jeza)
07. Spüren
08. Changes (with Hello Machines)
09. What You're About To Burn
10. Delorean
11. Sleeping Lions (feat. In Gray)
12. Gamla Stan (with Francesco Sambero feat. Madeleine Wood)
13. Wanderlust
14. Meteorite

Zródło: ProLogic Music & GlobalTrance
ODPOWIEDZ