[2018] Markus Schulz pres. Dakota - The Nine Skies

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 834
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Premiera: 26.01.2018
Label: Black Hole Recordings


Niekwestionowana gwiazda sceny klubowej. Utalentowany DJ i producent, należący do grupy artystów, którzy mieli ogromny wpływ na rozwój muzyki trance. Razem z Tiësto, Arminem Van Buurenem i Ferrym Corstenem, są pionierami i głównymi promotorami tego gatunku. Wraz ze wzrostem popularności, każdy z nich obrał inny kierunek, próbując swoich sił w mainstreamie. Jednak raz na jakiś czas, dzięki unikatowym aliasom powracają do korzeni, do energetycznych brzmień od których zaczęła się ich wielka, międzynarodowa kariera. Tiësto odpowiedzialny jest za projekt Allure, Armin wydaje jako Gaia, Ferry to słynna Gouryella, a Markus ukrywa się pod pseudonimem Dakota. Wydawnictwo zatytułowane „The Nine Skies”, to trzeci studyjny album ukazujący się pod tym szyldem. Znów jest mrocznie, progresywnie, bardzo klimatycznie, ale i z przesłaniem. Usłyszycie tu m.in. singiel „Running Up That Hill”, będący odświeżoną wersją hitu Kate Bush oraz znane z setów kompozycje „In Search Of Something Better” czy „Mota-Mota”. Przygotujcie się na niezwykłe muzyczne doznania, materiał na który warto było czekać tyle lat.

Tracklista:

01. The Nine Skies Intro
02. Bravo On The Go
03. Follow Me
04. Mota-Mota (with Koen Groeneveld)
05. Who Are You
06. Searching
07. Running Up That Hill (feat. Bev Wild)
08. Eve's Doorway
09. Edonismo
10. Kismet
11. The Way It Is
12. Cafe Del Mar
13. The Master
14. Carbonado
15. In Search Of Something Better
16. Future Shock
17. The Spirit Of The Warrior
18. The Ninth Sky

https://www.youtube.com/watch?v=z99Z0XL6S-s


Zródło: Prologic Music & GlobalTrance
agaciura28
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2018, o 16:44

Czekam na ten album mam go zamówiony
ODPOWIEDZ