Bilety na Toxicator 2011

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

7 maja w Katowicach będzie miała miejsce kolejna edycja imprezy ''Toxicator 2011''
Obrazek
Obeznanym w temacie wiadome jest iż charakteryzuje się ona nieco mocniejszym tonem brzmień.
Na dwóch scenach będą grane trzy następujące style:
Hard Style, Hard Core i Hard Techno
Line up:

Hardstyle/Hardcore:

Outblast (Almere)
Luna (Den Haag)
Tha Playah (Nijmegen)
Instigator (Bologna)
DJ Gigi (Koblenz)
Pradera (Schoonebeek)
Enigmato (Katowice)
ResQ (Chorzów)
Driver (Chorzów)
MC H (Köln)

Hardtechno:

BMG aka Brachiale Musikgestalter –live– (Wiesbaden)
Arkus P. –live– (Dortmund)
O.B.I. (Münster)
Sutura (Stuttgart)
Ivee –live– (Belgrad)
Jason Little (Koblenz)
Hellboy (Kraków)
Arthur Crag (Kraków)

Okey:)
Jest opcja na wejściówki od Muzycznego Radia na tą impreze: Dostępne będą oczywiście w konkursach podczas listy DMC - Tylko potrzebne jest póki co wasze zdanie - czy będziecie nią zainteresowani :)

P.S.
Głosowanie by sie zrobiło, ale jeszcze nie poznałem tajników. więc w tej kwestii proszę o wyrozumiałość
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

Jak najbardziej jestem za !!! :D

Jezeli dostane czarna koszulke dmc czy mr to nawet w niej moge jechac na event :D

Jak dla mnie impreza jak najbardziej godna uwagi, szczegolnie z aspektu muzyki Hard Techno, bo takie gwizdy nie pojawiaja sie u nas czesto.

Hardcorowi dj, takze sa exclusiv, ale nie jest to jakas mega elita, brakuje kilku krolowi i ksiezniczek.

Kto jedzie ze mna??

Haaaalllloooo ??? :)
Respect The Oldskool

;)
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

Nie bedzie to nowoscia,ze i ja sie pod tym podpisze ( jak juz `mowilam` na czacie).A i w koszulka DMC nie pogardzilabym,wrecz przeciwnie z racji do milosci do samego dmc nalezycie bym o nia dbala i pieknie sie promowala... w niej.PRZEMKMKO jade z Toba ; -) Moge ?
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

no i juz nie jade :/

na 90 % czeka mnie maraton po Sztudgardzie i Paryzu :/

postaraj sie dla mnie o jakies Xtra fotki :)

Milo mi ze na naszym forum jest ktos podobny do mnie, i to plci przeciwnej <jupi> <jupi> <jupi>

Bede mieć Cie teraz na oku... :D
Respect The Oldskool

;)
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

Moja fotka jest w tym szarym linku jak widac(po opisem),badz nie widac (dla tych mniej spostrzegawczych).
Niech napisza pare slow osoby zainteresowane ta okolicznoscia,jest pare,deklarowalo sie,wiec do dziela.:)
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
ODPOWIEDZ