Żegnamy Przyjaciela [*]

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Roxy
Posty: 74
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:56
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"

Obrazek

Z przykrością zawiadamiamy, iż po długiej walce z ciężką chorobą, 4 czerwca 2011 roku odszedł od nas nasz kolega oraz przyjaciel Andrzej- DJ AL rezydent klubu Imperium w Bolesławcu.

Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Będziemy Go pamiętać jako zawsze uśmiechniętego, radosnego, pełnego pozytywnej energii człowieka przepełnionego szacunkiem dla innych.

Rodzinie i Bliskim pragniemy przekazać wyrazy głębokiego współczucia.


Obrazek
KALINKA
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 18:31

Łączymy się w bólu z Rodziną. Al na zawsze pozostanie w naszej pamięci właśnie taki - uśmiechnięty, pełen energii i zapału do grania. Wspaniały Człowiek, ogromna strata. Na antenie Muzycznego Radia zwykł nas pozdrawiać swoim słynnym - "Ciao"...Jedyne co pozostaje nam teraz powiedzieć, to...Ciao, Al!
Awatar użytkownika
davevandeep
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2010, o 20:33
Lokalizacja: lubomierz

DJ AL[*] DLACZEGO WLASNIE TY??? SPOCZYWAJ W POKOJU..... brak słow zeby wyrazic ten ból po jego odejsciu na zawsze a naszych sercach
Awatar użytkownika
tomvanbeat
Posty: 48
Rejestracja: 11 gru 2010, o 22:03
Lokalizacja: Wojcieszów/Wrocław
Kontakt:

nie tylko kolega z jednego klubu ale również przyjaciel, tym bardziej ciężko mi uwierzyć, że już nigdy z nim nie porozmawiam, nie zagram wspólnej imprezy...
Dusza nie człowiek otwarty na ludzi, nigdy nie przeszedł obojętnie obok czyjejś krzywdy.
Już na zawsze djka na dużej sali będzie miała w sobie tą pustkę, którą był w stanie wypełnić tylko Andrzej swoją obecnością :((
jeszcze przedwczoraj śmiał się i żartował, ostatnie słowa jakie od niego usłyszałem "do miłego Tomuś"... niestety nie tak wyobrażałem sobie nasze kolejne spotkanie ;(
zapraszam na mój oficjalny profil na Facebook'u :)

https://www.facebook.com/djtomvanbeat
bastian
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 11:33

ja piernicze .... ;/// Zawsze dobrym ludziom wiatr w oczy... :(
teku
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:07

Spotkaliśmy się tylko parę razy, ale to wystarczyło bym zapamiętał Go jako życzliwego oraz odpowiedzialnego człowieka.
Dobrzy ludzie odchodzą zbyt wcześnie...
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Pamiętam Ala ze zlotu w imperium jakies 2 lata temu, jeszcze zanim witaliśmy nowy rok 2010 w jck. To chyba była impreza z okazji 600 zestawienia listy DMC. Zawsze był uśmiechnięty. I czuć było że to miły człowiek. Trudno zrozumieć to złe zrządzenie losu. Szkoda człowieka, miał jeszcze całe życie przed sobą. Ciężko mi to pojąć
Niech spoczywa w spokoju...
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Szok... Rozmawiałem z nim raz, może dwa, ale miałem nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy. Takich ludzi jak on spotyka się naprawdę bardzo rzadko... Spoczywaj w pokoju Al...
Awatar użytkownika
StacjaPekinClubbers
Posty: 233
Rejestracja: 6 lut 2011, o 19:05
Lokalizacja: Bolesławiec All Worlds Min======[]=Max ♫♫♫
Kontakt:

Obrazek

Wyrazy wspólczucia dla Rodziny [*] Był spoko Gość trudo o TAKICH w naszym Disco IMPERIUM bedzie :([/b]
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

[*] Niech spoczywa w pokoju ... ; (
Ostatnio zmieniony 17 lut 2013, o 17:14 przez MargHaret, łącznie zmieniany 1 raz.
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
ODPOWIEDZ